• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka w U7

Pamiętacie swój pierwszy prezent, jaki dostaliście z okazji Dnia Dziecka? Albo pierwsze wspólne wyjście z rodzicami? No, jasne, że pamiętacie. Tego się nie zapomina! Gwarantujemy, że spędzając Dzień Dziecka w Centrum U7, będziecie mieć wspomnienia, których nie będzie dało się zapomnieć!

kwi 1

sobota, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dzień Dziecka. Z czym Wam się kojarzy to przepełnione frajdą święto? Tak jak nam, z prezentami, wspólnym wyjściem do zoo ( te kolejki!) albo na lody lub kręgle? Jaaa... to były czasy... Dziś wielu z Nas ma już swoje dzieci i usilnie główkuje, co by tu wymyślić, żeby sprawić swojemu maluchowi frajdę? Jaki prezent kupić? Gdzie zabrać? Czasy trochę się zmieniły, teraz człowiek ma do dyspozycji o wiele większą paletę możliwości niż kiedyś. Ale wiecie co? Nie musicie kupować swojemu dziecku kolejnej konsoli, albo mieszkania w Sopocie. Możecie zrobić coś innego, tańszego, co da jednak taką samą, a może nawet większą frajdę. Możecie zainwestować w coś, co da Waszemu dziecku dużo uśmiechu, co pozwoli znakomicie spędzić czas i to we wspólnym gronie. Bo Dzień Dziecka MUSI kojarzyć się ze świetną zabawą i równie świetnie spędzonym czasem. Z zabawą i szerokim uśmiechem. Z odrobiną szaleństwa. Najlepiej w rodzinnym gronie. Wzięliśmy to wszystko pod uwagę. I właśnie dlatego zapraszamy Was na... 

 DZIEŃ DZIECKA W U7 

U Nas Dzień dziecka trwa...od środy aż do niedzieli! Tak, tak. Przez te wszystkie dni, na obu naszych obiektach, będziecie mogli oddać swoje dzieci w ręce naszych animatorek, które już mają dla nich przygotowane różne konkursy i zabawy. Będziemy losować szczęśliwe tory, będziemy malować twarze, będziemy chować kręgle, będziemy bawić się z Wami i wygłupiać na wszelkie możliwe sposoby. Dodatkowo, każde dziecko otrzyma od Nas upominek.

Natomiast w sobotę do godziny 16 oraz niedzielę (3 i 4) czerwca, oprócz atrakcji, przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet, Familiada, w ramach którego za 99 złotych dostaniecie od Nas dwie godziny gry w kręgle, kosz frytek, dzban soku oraz buty dla każdego z graczy! 

Jak widzicie, postaraliśmy się o atrakcje dla najmłodszych. Dlatego nie macie , co się zastanawiać. Bierzcie rodziców i w Dzień Dziecka wpadajcie do Centrum U7!

Opinie