• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkaj się z Bluey w Metropolii

Bluey zaprasza do wspólnej zabawy! Rodzice, Maluchy - już 8 czerwca Galerię Metropolia odwiedzi wyjątkowy gość - uwielbiany przez dzieci Bluey! Szykuje się niezapomniana podróż do bajkowego świata, w którym czeka na Was cała masa atrakcji!

Bajka BlueBluey po raz pierwszy zadebiutowała w Australii na telewizyjnych ekranach 1 października 2018 roku i natychmiast podbiła serca najmłodszych telewidzów. Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech głównych piesków pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi przygodami!

Blue będzie można spotkać osobiście w Centrum Handlowym!

Dzień dziecka w Gdańsku 2024Wśród atrakcji czekają m.in.:
- Strefa fotograficzna: Spotkaj Bluey na żywo i zrób wspólne zdjęcia z tytułową bohaterką - stwórz niezapomnianą pamiątkę na lata.
- Mini Kino z ulubionymi odcinkami: Obejrzyj najciekawsze przygody Bluey i jej przyjaciół na dużym ekranie.
- Basen z Kulkami: Wskocz do basenu pełnego kolorowych kulek i baw się w rytmie zabawy.
- Interaktywne wyzwania: Multimedialna zabawa dla każdego - utrzymaj jak najdłużej balonik w powietrzu tak, by nie spadł na ziemię!
- Strefa Kreatywna: Stwórz razem z nami uszy Bluey prosto jak z bajki, by poczuć się jak prawdziwa gwiazda.
- Balonowy Zawrót Głowy: Złap swój ulubiony balonik i zabierz go ze sobą do domu.
- Rodzinne Kalambury: Wyzwanie dla całych rodzin!

Sprawdź, czy Wasza rodzina odgadnie wszystkie kalambury? To tylko jeden sposób, aby stworzyć niezapomniane chwile razem.

Opinie