Impreza już się odbyła

Dzień Dziecka na pokładzie Nova Star

2 czerwca Polska Żegluga Bałtycka S.A. - Polferries, Armator oferujący połączenia promowe pomiędzy Polską a Skandynawią, zaprasza na Dzień Dziecka organizowany w Gdańsku, na promie Nowa Star, stojącym przy Terminalu Westerplatte. Atrakcje zaczną się o godz. 14.00 i potrwają do godz. 18.00. Wejście na pokład promu możliwe jest do godz. 17.30. Co najważniejsze, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

sie 11-14

wtorek - piątek, godz. 10:00

Wstęp wolny

w każdy piątek (od 14.08.2020 do 06.08.2021), godz. 19:00

Wstęp wolny
Wszystkim, chcącym sprawić swoim pociechom niespodziankę, wizyta na promie gwarantuje niezapomniane wrażenia. Poza zwiedzaniem pokładów m.in. mostka kapitańskiego czy kabin, Armator przewidział liczne atrakcje dla każdego dziecka.

Najmłodsi goście mogą liczyć np. na malowanie buziek i tatuaże oraz spotkanie z pokładową maskotką - foczką. Będzie muzycznie i tanecznie. W dyskotece zostanie zorganizowana zabawa taneczna z DJ-em oraz karaoke. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił wokalnych. Dla milusińskich przewidziano koło fortuny i loterię z nagrodami. Nie obędzie się bez gier, zabaw i konkursów prowadzonych przez animatora.

Dla wszystkich dzieci Armator przewidział słodką niespodziankę, czyli to, co tygryski lubią najbardziej - lody. Na tym jednak słodka część imprezy się nie kończy. Szef Kuchni zaprosi na Warsztaty Małego Cukiernika. Przygotowywanie kruchych ciasteczek i ich dekorowanie, to będzie świetna zabawa dla każdego.

Dzień pełen atrakcji będzie można będzie zakończyć niedzielnym obiadem w bardzo atrakcyjnej cenie. Koszt bufetu, dla dzieci do 14 roku życia to 10 zł, dla dorosłych - 20 zł.

To wszystko i wiele więcej już 2 czerwca na pokładzie promu Nova Star w Gdańsku przy Terminalu Westerplatte. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij