stat
Impreza już się odbyła

Dni Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji

W dniach od 16 listopada do 16 grudnia trwają Dni Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji (Gdynia Chylonia, ul. Żwirowa 2c) wydłuży godziny otwarcia i będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00, w soboty w godz. 9.00-17.00.
Ekspozycja Gdyńskiego Muzeum Motoryzacji została udostępniona zwiedzającym w 2007 r., jednak z uwagi na lokalizację obiektu poza centrum miasta (w Gdyni Chyloni) wielu mieszkańców Trójmiasta nie miało okazji dotychczas jej zobaczyć. Ekspozycja składa się z kolekcji Witolda Ciążkowskiego.

Wizyta w muzeum to podróż w czasie do początków automobilizmu. Przekraczając próg hali ekspozycyjnej zwiedzający przenoszą się na urokliwą, brukowaną uliczkę miejską z lat 20. XX wieku. W takiej scenerii podziwiać można kolekcję odrestaurowanych zabytkowych samochodów i motocykli.

Po 16 grudnia muzeum zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-17.00.

Ceny biletów: normalny - 7 zł, ulgowy - 3 zł.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.gdynskie-muzeum-motoryzacji.pl lub pod numerem telefonu (58) 663 87 40.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.