• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Divine Weep / Crimson Trail / Fear Of Blood

Na dzień 9 czerwca 2017 r. zaplanowano w Gdańsku koncert będący częścią trasy koncertowej "Tour of the Ages 2017" białostockiego, heavymetalowego zespołu Divine Weep, który promuje album "Tears of the Ages" wydany w lipcu 2016 r. przez ukraińską wytwórnię Metal Scrap Records Inc.

W swojej historii zespół grywał jako support takich formacji jak: Turbo, Hunter, Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Blaze Bayley (ex-Iron Maiden). Latem 2016 roku zagrał na dwóch dużych festiwalach w towarzystwie takich formacji jak Behemoth, Saxon, Candlemass, Primal Fear, Iron Savior etc.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


www.facebook.com/divineweep

Oprócz Divine Weep zagrają:

Crimson Trail - kapela, której teksty budzą pewne kontrowersje, gdzie kawałki porywają i niosą ze sobą w pewną drogę. Z perkusją, która daje silne akcenty reszcie instrumentów. Gitarami, które potrafią pieścić uszy agresywnymi riffami, jak i melodycznymi solówkami. Basem, który zgniata żebra i w końcu - agresywnym i zachrypniętym wokalem, który przyciąga uwagę i przekazuje wiadomość zawartą w tekście.
www.facebook.com/crimsontrailband

Fear of Blood - Zespół powstał w 2014 roku w Gdańsku i od razu zabrał się do pracy nad autorskim materiałem, łączącym wpływy death, doom i gothic metalu. Do dziś grupa zagrała ponad dwadzieścia koncertów m.in. w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. Obecnie Fear of Blood nagrywa swój debiutancki album.
www.facebook.com/fearbandpl

Szczegóły:
Data: 9 czerwca 2017
Godzina: 20:00
Miejsce: Hi-Fi - Jack's Students Bar & Club, Gdańsk
Bilety: 10 zł (przedsprzedaż) / 15 zł (na bramce)

Zagrają:
Divine Weep - heavy metal (Białystok)
Crimson Trail - alternative metal (Gdańsk)
Fear of Blood - metal (Gdańsk)

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.