stat
Impreza odwołana

Box Anima

Box Anima to krakowskie trio akustyczne, przekazujące swoją muzyką potężną dawkę surowych emocji. Największą przyjemność czerpią z eksperymentowania z możliwościami swojego instrumentarium.

Od niezwykle charyzmatycznego głosu i niepokornej wiolonczeli (Natalia Orkisz), przez frenetyczną gitarę (Tomek Idziak) po nieoczekiwanie potężny cajon (Wiktor Machowski) w ich muzyce słychać inspiracje prog-rockiem, folkiem, art-rockiem, trip-hopem i progresywnym metalem spod znaku Toola. Teksty Orkisz są poetyckie, ale bezkompromisowe. Każda z piosenek przynosi ze sobą swoją własną dramaturgię i niepokój, wprowadza słuchacza w swoją wrażliwość.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Założony w 2015 roku zespół zadebiutował krótkim rozbłyskiem w postaci kilku singli, wygranej na festiwalu Grzegorza Ciechowskiego i występie m.in. na Slot Art Festiwalu. W latach 2017-18 musieli zawiesić działalność, by po powrocie w przeciągu 3 miesięcy zdobyć nagrodę na Studenckim Festiwalu Piosenki i zwyciężyć Festiwal Synestezje, występując m.in. na scenie krakowskiego klubu Studio jako suport zespołu KULT, przed ponad tysięczną publicznością. 22. lutego 2020 ukaże się ich debiutancka EPka "Niepokój", promowana dwutygodniową, wiosenną trasą po Polsce.
Koncert w Teatrze BOTO jest częścią tej trasy.

https://www.facebook.com/boxanima/
https://open.spotify.com/artist/0OTpPWZ824zMRjspEIe6qA

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • rock
  kwi 17
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Lecter