• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bezpłatne badanie skóry

  • środa - sobota, 13 - 16 lipca 2016
  • Lokalizacja
    Gdańsk Gdynia Sopot

Opalam Się Bezpiecznie w Trójmieście - bezpłatne badanie skóry

.

Od najbliższej środy - 13 lipca do soboty - 16 lipca br. zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów odwiedzających Trójmiasto w godzinach 10:00 - 18:00, na bezpłatne badania skóry w ramach programu społeczno-edukacyjnego OpalamSieBezpiecznie. W specjalnie przystosowanym do tego Melanobusie, lekarze dermatolodzy będą sprawdzać wrażliwość skóry na promieniowanie UV oraz badać znamiona skórne, jak również pomagać w doborze filtra gwarantującego odpowiedni poziom ochrony przeciwsłonecznej.

Melanobus zawita 13 lipca do Gdyni, nad bulwar nadmorski przy al. Piłsudskiego, następnie 14 lipca do Gdańska, na początek promenady do molo, przy al. Jana Pawła II. W piątek, 15 lipca akcja odbędzie się w Sopocie, na ul. Bohaterów Monte Cassino, na placu przyjaciół Sopotu, w pobliżu Domu Zdrojowego. Na zakończenie wizyty w Trójmieście, w sobotę 16 lipca Melanobus #OpalamSieBezpiecznie ponownie odwiedzi Gdańsk.

Jak nas znaleźć?

Znakiem rozpoznawczym akcji będzie Melanobus Dax Sun #OpalamSieBezpiecznie - camper oznaczony logo programu edukacyjno - społecznego oraz namioty, w których będzie można skonsultować dobór odpowiedniego poziomu ochrony z personelem medycznym oraz przebadać znamiona i pieprzyki u lekarza dermatologa. Każda osoba, która przebada skórę otrzyma w prezencie poradnik pt. "Rak skóry, czerniak i znamiona skóry" opracowany w ramach Programu Edukacji Onkologicznej.

"Nowotwory skóry spośród wszystkich nowotworów złośliwych należą do najprostszych w wykrywaniu, ale też zapobieganiu. Każdy z nas może zmniejszyć ryzyko poprzez ograniczenie ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, ale także obserwując i badając wszelkie zmiany na swojej skórze. Dlatego na całej trasie akcji OpalamSieBezpiecznie, będzie można skonsultować się bezpłatnie z naszymi specjalistami, lekarzami dermatologami. W ten sposób chcemy pokazać jak ważna jest profilaktyka i zaprzyjaźnić Polaków z regularnymi badaniami skóry" - powiedział lek. med. Radosław Szubert, Prezes Zarządu POLMED S.A.

UDZIAŁ W BADANIU JEST BEZPŁATNY

Opinie