• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Przed nami najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy! BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane trwa aż 62 dni - od 1 lipca do 31 sierpnia. Bezpłatne seanse czekają na widzów w najpopularniejszych polskich kurortach.

Codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia można rozkoszować się filmami w niepowtarzalnych warunkach przyrody. W Sopocie projekcje odbywają się na słynnym sopockim Molo, w Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek z widokiem na Giewont, a w Giżycku w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, gdzie filmy oglądać można nawet z przycumowanych jachtów

Repertuar lipiec i sierpień

W programie znajdują się filmy Oscarowe i nagradzane na największych światowych festiwalach. Wspólnie z Bankiem BNP Paribas zmieniamy świat na lepsze i w repertuarze pokażemy filmy odnoszące się do "Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju" - prezentujemy filmy poruszające temat degradacji i naprawy świata oraz poruszające kwestie praw mniejszości. Nie zabraknie komedii, najciekawszych adaptacji filmowych i obrazów z kobietami po obu stronach kamery.

Godziny plenerowych projekcji w poszczególnych lokalizacjach wyznaczają zachody słońca. W Sopocie festiwalowe pokazy zaczynamy o godz. 22:00 w lipcu, a o 21:30 w sierpniu. W Zakopanem i Giżycku startujemy pół godziny wcześniej - w lipcu o 21:30, a w sierpniu o 21:00.

Repertuar festiwalu został tradycyjnie podzielony na dni tematyczne, z których trzy - wtorki, czwartki i niedziele odbywają się pod patronatem Banku BNP Paribas i poruszają tematykę Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Poniedziałki: Siła Muzyki
Wtorki: Otwarci na świat
Środy: Oscary
Czwartki: Świat Cię potrzebuje
Piątki ze Storytel: kino w związku z literaturą
Soboty: Komedie, komedie
Niedziele: Kobieta z kamerą

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  9 zł
 • Bilet ulgowy
  4,5 zł
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na Molo.

Opinie