• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Arch Enemy

Wiemy, że ich kochacie - Arch Enemy po raz kolejny w Polsce
Jedna z najbardziej utytułowanych załóg w świecie melodyjnego death metalu wraca, by zagrać 5 lipca w Gdańsku oraz 6 lipca w Krakowie!

Na polskim odcinku trasy grupa z pewnością zaprezentuje największe hity swojej kariery oraz numery z najnowszego, świetnie przyjętego albumu Deceivers. Bilety na koncerty będą dostępne w sprzedaży już od 2 lutego (10:00) na https://b90.tickets.pl (tylko Gdańsk!) oraz https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie na koncert w Krakowie).

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


ARCH ENEMY (Szwecja) melodic death metal:
Michael Amott może być z siebie dumny, bo zapisał się na kartach historii death metalu w różnych składach (m.in. Carcass czy Carnage), a Arch Enemy to najpopularniejszy, największy i zdecydowanie najbardziej dopracowany z nich. Recepta Szwedów na idealną krzyżówkę między doniosłością wpadających w ucho heavymetalowych melodii i śmierćmetalowej rzezi niewiniątek okazała się skuteczna jak diabli. Koncerty w wielkich klubach, na halach - nie byłoby tego, gdyby nie wzorcowo opanowana sztuka pisania piosenek. Zeszłoroczne Deceivers mówi w tej materii najwięcej: riffy was zgniotą, solówki zachwycą, a wokale i refreny nie wypadną z głowy nawet po długim. Na żywo te wszystkie elementy kopią kilkukrotnie mocniej, więc nie pożałujecie.

https://www.facebook.com/archenemyofficia
https://www.youtube.com/watch?v=h5nDeMvPJZE
https://www.instagram.com/archenemyofficial/

Zagrają:
ARCH ENEMY (Szwecja) melodic death metal


Kiedy: 5 lipca (środa) 2023
Gdzie: Gdańsk, B90, ul. Elektryków
Bilety: 129/139 zł przedsprzedaż, 150 zł w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety będą dostępne już od 2 lutego (10:00)
Kup bilet
kwi 13

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 119 - 129 zł
przedsprzedaż 140 zł
Kup bilet
cze 7-10

środa - sobota

Gdańsk Stocznia
bilety 899 zł
przedsprzedaż 599 zł
Kup bilet

Opinie