• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

All About Freedom Festival 2020

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy na 14 edycję ALL ABOUT FREEDOM FESTIVAL. Serwujemy dokumenty i fabuły, niemal same nowości, również obsypane nagrodami, jak Grand Prix Berlinale 2020. Większości z tych filmów nie zobaczycie w dużych kinach.

Względy bezpieczeństwa sprawiły, że przenosimy się z sali kinowej do sieci. Repertuar festiwalowy będzie dostępny na https://mojeekino.pl/ Serwujemy dokumenty i fabuły, niemal same nowości, również obsypane nagrodami. Wystarczy kupić bilet na elektroniczny seans. Uwaga, na niektóre filmy dystrybutorzy nałożyli limity wyświetleń.


"Wszystko o wolności" - brzmi zawołanie naszego festiwalu, co w dobie ograniczeń brzmi jak prowokacja. - Widzimy na co dzień, jak łatwo nam odebrać nasze prawa, które wydawały się wcześniej oczywistością. Pandemia to czas sprawdzenia naszego poczucia solidarności. Zakazy i nakazy mające nas bronić przed pandemią dopiero wtedy nabierają sensu, gdy przestrzegając je, czujemy solidarność wobec innych obywateli - mówi Artur Liebhart, kurator programu filmowego AAFF. - Proponujemy w tegorocznym programie AAFF obrazy wolności i solidarności ku pokrzepieniu serc.

Program- Pandemia była i jest nadal sprawdzianem naszych postaw - co możemy dać innym, tym mniej odpornym? Co możemy zrobić, aby przywrócić poczucie stabilności, czegoś, co nazywamy "normalnością"? - wylicza Patrycja Medowska, zastępczyni dyrektora ECS ds. kultury obywatelskiej. - Ten trop doprowadził nas do wyjątkowych ludzi, którzy w najgorszym czasie pandemii świadczyli swoją pracę, dając nam spokój - piekarz piecze chleb, pielęgniarka wspiera chorych, tramwajarka wozi ludzi... Ich twarze widzicie Państwo na plakatach promujących festiwal. W ten skromny sposób chcemy im i im podobnym podziękować za ich odważną pracę w pandemii. Niech nadzieja będzie z nami!

Na przekór szarej jesieni zakładajcie na głowy festiwalowe czapki w kolorze pink. I koniecznie przychodźcie na projekcje przed czasem - gramy bez reklam, a wcześniej trzeba jeszcze podpisać oświadczenie pandemiczne.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
Karnet na cały festiwal 80 zł
Po wykupieniu biletu masz 4 godziny na rozpoczęcie seansu
Link do biletów: https://mojeekino.pl/

Opinie

 • projekcje filmowe , maraton
  mar 1
  piątek, g. 21:30
  Gdańsk, Helios Forum Gdańsk
  Mini Maraton Diuna
 • impreza filmowa , projekcje filmowe
  mar 1
  piątek, g. 18:00
  Gdańsk, Scena Muzyczna Gdańsk
  Klub Filmowy Kosmos