• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

15 Urodziny Galerii Przymorze

Mija 15 lat od powstania Galerii Przymorze. Z tej okazji w dniach 4-16 marca na mieszkańców dzielnicy Przymorze czekają liczne atrakcje - loteria E.Leclerc z atrakcyjnymi nagrodami, wystawy czasowe, pokazy laserowej bajki, fotoplastykon pełen zdjęć i grafik 3D oraz warsztaty kreatywne. A to wszystko w rowerowym klimacie!

kwi 21

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
kwi 27

sobota, godz. 11:00 - 20:00

Wstęp wolny
Głównym punktem urodzinowych obchodów jest loteria hipermarketu E.Leclerc, w której do wygrania jest ponad 1700 nagród. Jak wziąć udział w zabawie? To proste. Wystarczy w dniach 4-16 marca zrobić zakupy za min. 50 złotych w hipermarkecie lub w pozostałych sklepach znajdujących się w Galerii Przymorze i odebrać specjalny kupon z kodem kreskowym. Następnie, należy zeskanować otrzymany kupon w dedykowanym terminalu, aby sprawdzić, czy wygrało się jedną z wielu atrakcyjnych nagród. W puli znajdują się rowery miejskie, idealne na wiosenne wycieczki, a także mini sprzęt AGD, poduszki czy garnki.

Urodzinowej loterii E.Leclerc towarzyszy szereg wydarzeń, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny.

W programie:
Wystawa czasowa "Zabytkowe rowery przedwojenne"
(4-9 marca, godz. 9:00-21:00): Poznaj zbiór rowerów z lat 30-tych XX wieku, głównie polskiej produkcji. Wśród prezentowanych modeli znajdą się rowery miejskie, turystyczne, sportowe i dziecięce.

Fotoplastykon (4-9 marca i 11-16 marca, godz. 9:00-21:00): Przenieś się w czasie dzięki trójwymiarowym zdjęciom i grafikom.

Strefa CRAZY BIKES (8-9 marca, godz. 10:00-18:00): Doświadcz jazdy na nietypowych rowerach, w tym rowerze przeciwskrętnym, tandemie, rowerze poziomym czy rowero-hulajnogo-deskorolce. Nasza strefa to idealne miejsce do nauki równowagi dla najmłodszych.

Warsztaty kreatywne z personalizacji dzwonków rowerowych (8-9 marca, godz. 10:00-18:00): Niech Twoje dziecko uwolni swoją kreatywność, personalizując dzwonek rowerowy dla siebie lub jako prezent.

Wystawa czasowa "Nietypowe i kultowe konstrukcje rowerowe"
(11-16 marca, godz. 9:00-21:00): Zapraszamy na ekspozycję unikatowych rowerów, które zmieniły historię dwóch kółek, w tym bicykla z XIX wieku czy ekologicznego BMX-a, którego rama została wykonana z recyclingowych przetopionych puszek po Coca Coli.

Pokazy laserowej bajki (15-16 marca, godz. 9:00-21:00): Co 15 minut zachwycaj się magiczną bajką wyświetlaną laserami. To idealna rozrywka dla całej rodziny.

Holograficzny spektakl przestrzenny "Maska" (15-16 marca, godz. 18:00-21:00): Zanurz się w świecie holografii podczas spektakularnego przedstawienia.

"Przez 15 lat byliśmy częścią życia wielu mieszkańców Przymorze. Nasze urodziny to doskonała okazja, aby podziękować naszym klientom za te wspólne chwile. Chcemy, aby nasze świętowanie było pełne zabawy, ale też inspiracji do aktywnego spędzania czasu. Serdecznie zapraszamy!" - mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Szczegółowe informacje dotyczące loterii dostępne są w Punkcie Obsługi Loterii. Udział w atrakcjach towarzyszących loterii E.Leclerc jest bezpłatny.

Opinie