• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zimowa olimpiada

Zimowy odpoczynek to zasłużony czas na nieskrepowaną zabawę. Trochę ruchu nie zaszkodzi, wiec od razu przenosimy się na niezwykłą Zimową Olimpiadę, gdzie każdy jest medalistą! Pozwól swoim dzieciom przeżywać niezapomniane przygody w niezwykłej scenerii. Zamiast ferii zabierz swoje pociechy na wyjazd stworzony siłą dziecięcej wyobraźni i poznaj świat, gdzie króluje zabawa, edukacja i morska przygoda.

mar 16-17

sobota - niedziela, godz. 12:00 - 19:00

bilety 44 zł
Wraz z naszymi małymi pasażerami przeniesiemy się na Zimową Olimpiadę, gdzie na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie gier ruchowych, slalomów, skoków czy najdziwniejszych biegów. Po wykonaniu każdej konkurencji, dziecko otrzymuje naklejkę, którą należy wkleić do karty zadań. Dzieci, które zbiorą wszystkie naklejki, otrzymują nagrodę!

Mali pasażerowie wezmą udział w niezwykłych konkurencjach. Przechodząc przez lodowy labirynt tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi. Wystartują w wyścigach reniferów i skokach pingwinków. Zimowe układanki, zabawy taneczne, rzuty to kolejne atrakcje. Ale przecież sport to nie wszystko! Podczas warsztatów plastycznych pod okiem animatora dzieci wykonają medale, wspólny plakat olimpijski a nawet pamiątkowe przypinki, które zabiorą do domu, by wspominać swój udział w zimowej olimpiadzie!

W cenie od 91 zł/dziecko i od 128 zł/dorosły
Pakiet 2+2 już od 438 zł (w kabinie 4-osobowej)
- rejs promem;
- kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- obiad w formie szwedzkiego stołu, z napojami;
- atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;
- rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;

Cena dla 1 dziecka pod warunkiem wyjazdu 2 osób dorosłych i 2 dzieci w kabinie 4-osobowej wew (cena dla dorosłego od 128 zł). Pakiet rodzinny 2+2 od 438 zł w kabinie 4-osobowej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    91 zł
od 91/dziecko

Opinie