• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zespół Motyle

pop

Motyle - zespół pochodzący z Trójmiasta założony przez Wojciecha Podlackiego i Tomka Żuczka jako autorski projekt muzyczny. Stylistyka zespołu to zapadające w pamięć bogato aranżowane melodyjne piosenki utrzymane w klimacie soft popu poparte skłaniającymi do refleksji tekstami śpiewanymi w języku polskim. 

maj'25 31

sobota, godz. 18:30

bilety 170 - 299 zł
Kup bilet
Zespół z powodzeniem koncertuje i jest obecny na różnych polach aktywności muzycznej prezentowanej w mediach ogólnopolskich i lokalnych - Telewizja Polska, Radiowa Jedynka, Trójka, Radio dla Ciebie, Radio Gdańsk. Motyle dały się poznać szerszej publiczności występami w klubach Trójmiasta: Żak, Blues Club, Sfinks, Ucho, Boto oraz na letnich scenach plenerowych takich jak Faktoria Kultury, Teatr Leśny, Muszla Molo w Sopocie, jak również w Warszawie (Proxima , Polskie Radio). Grupa była laureatem koncertowego przeglądu młodych zespołów na 1000 - lecie miasta Gdańska. Nagrodą główną była sesja nagraniowa w Radio Gdańsk. Częścią nagrody była promocja utworu "Manifest" na antenie RMF FM jako "Powerplay". Motyle zyskiwały coraz większe uznanie i popularność, co zaowocowało koncertem live w radiowej Trójce.

pop - koncerty w Trójmieście


Zespół jest rekomendowany przez takich dziennikarzy muzycznych jak: Bogdan Fabiański, Grzegorz Brzozowicz, Adam Dobrzyński, Kamil Wicik. Grupa wspierana jest również przez Wojciecha Korzeniewskiego, menagera wielu uznanych zespołów i wykonawców muzycznych w Polsce. Debiutancka płyta zespołu pt. "Ku słońcu" ukazała się na rynku w 2021 roku. Płyta dostępna jest na CD oraz na platformie streamingowej Spotify oraz You Tube. Teledyski utworów dostępnych na You Tube: Wiosna, Horyzont uczuć, Podaj Dłoń, Cisza. W 2023 roku został nagrany i wydany singiel pt. "Podaj Dłoń". Utwór niesie pokojowe przesłanie. Aktualnie zespół pracuje nad nowym albumem.

Skład zespołu:
Wojtek Podlacki - śpiew, teksty
Sebastian Ślusarczyk - piano, instrumenty klawiszowe, śpiew
Tomek Żuczek - bass
Adam Skrzypczyk - gitary
Krzysztof Dudek - saksofony
Agnieszka Rassalska (gościnnie) - śpiew, chórki
Sebastian Chilewski - perkusja

Opinie