Impreza już się odbyła

Zdrowy kręgosłup - warsztaty

Kolejna inicjatywa sąsiedzka w Gdynia Przystań Śmidowicza 49! Przystań Śmidowicza 49 wraz z panią Tatyaną zaprasza na zajęcia "Zdrowy kręgosłup"!

sie 16

niedziela, godz. 9:00 - 10:30

bilety 20 zł
wrz 12

sobota, godz. 09:00 - 11:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Poniedziałki - 17:15 - 18:15
Czwartki - 17:00 - 18:00

W ramach wymiany doświadczeń, nasza serdeczna sąsiadka zaproponowała przekazać państwu swoją wiedzę w temacie ćwiczeń, które pomogą osobom w różnym wieku i płci zachować wyprostowaną, zgrabną sylwetkę a przy okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Pod okiem pani Tatyany wzmocnimy mięśnie tułowia, popracujemy nad poprawną postawą i nauczymy się dobrych nawyków, które w codziennym funkcjonowaniu pomogą naszemu kręgosłupowi, zmniejszając między innymi obciążenia wywołane siedzeniem przed komputerem.

Pani Tatyana w związku z rozpoczęciem nauki gry na skrzypcach i pianinie w dość młodym wieku, musiała dbać o swój własny kręgosłup. W tym celu od 12 roku życia regularnie uczęszczała na zajęcia do specjalistów. Do dziś zachowuje konsekwencję w dbaniu o swoją postawę co można dostrzec już przy pierwszym spotkaniu tej przesympatycznej osoby.

Kto ma swoją matę do ćwiczeń - niech zabierze. Na salę gimnastyczną wchodzimy w obuwiu zmiennym.

Wstęp na zajęcia od 10 roku życia wzwyż.
Dzieci i młodzież w wieku 10 - 17 lat muszą mieć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na korzystanie z przestrzeni i otwartych zajęć w Przystani Śmidowicza 49.

Zapraszamy do pobrania dokumentu w naszym biurze w godzinach 11:00 - 20:00. Rodzic może taki dokument wypełnić tuż przed rozpoczęciem zajęć odwiedzając naszą Przystań.

Wstęp bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Kontakt: smidowicza49@lis.gdynia.pl, 58 727 39 25

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij