• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Zajęcia Rolowania

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w ciąży niezależnie od poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności ruchowych. Zajęcia trwają 60 minut. Głównym ich celem jest aktywizacja kobiet w ciąży oraz korzystny wpływ na rozwój dziecka. Ponadto założeniami zajęć są także: zmniejszenie dolegliwości bólowych, świadome doświadczenie porodu i połogu, aktywizacja mięśni dna miednicy oraz aktywne spędzenie czasu wolnego.

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 17:00 - 17:55

Gdańsk, Pilotów 2
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 02.02.2025), godz. 16:30

Gdańsk, Spacerowa 65
bilety 180 zł
Zajęcia obejmują: naukę efektywnego oddychania, wzmacnianie głównych grup mięśniowych, pracę w obszarze dna miednicy, naukę pozycji porodowych oraz relaksację. Poza tym zajęcia będą uzupełniane o treści teoretyczne obejmujące zagadnienia związane z ciążą. Kobiety chcące uczestniczyć w zajęciach są zobligowane do odbycia konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę i okazania stosownego zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach ruchowych.

WAŻNE
- obligatoryjnie zaświadczenie o braku przeciwwskazań, co do aktywności fiz. od lekarza prowadzącego ciążę do wglądu.


Zapisy: dzikawka@gmail.com

PROWADZĄCA:
Katarzyna Wojtera - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego, zajmująca się aktywnością fizyczną kobiet w każdym wieku (począwszy od kobiet w ciąży po seniorki). Zajmuje się świadomą pracą z ciałem (duży nacisk kładąc na przekazywanie wiedzy o mięśniach dna miednicy i prawidłowych nawykach) oraz zdrowym ruchem. Ponadto, m.in. instruktorka Rekreacji Ruchowej Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, trener personalny, terapeutka Bebo® (szwajcarska metoda treningu mięśni dna miednicy), specjalistka ćwiczeń mięśni dna miednicy, konsultantka pre/postnatalnej aktywności fizycznej itd. Na co dzień specjalizuje się w formach prozdrowotnych (zajęcia dla kobiet w ciąży, po porodzie, w połogu, zajęcia dla rodziców z maluszkami, Zdrowy Kręgosłup, gimnastyka dla seniorów, treningi i konsultacje indywidualne itd.). Poza tym, prowadzi warsztaty o tematyce prozdrowotnej podczas różnego rodzaju wydarzeń czy festiwali. Cały czas doskonaląc swój warsztat bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach oraz wydarzeniach.
 

Opinie