• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zagi zagra w Pruszczu Gdańskim - koncert w mieszkaniu

Zapraszamy w niedzielę 3 grudnia 2023 o godz. 20:00 na koncert ZAGI.

mar'25 15

sobota, godz. 18:30

bilety 79 - 249 zł
Kup bilet
Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Zagi - Pruszcz" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie 30.
2. Wejściówka na koncert kosztuje co łaska w trakcie koncertu puszczony będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak mamy lodówkę)
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 Borówka

Zagi
To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to Prześwit. Zagi pisze piosenki dla siebie, ale też kilku innych artystów i zespołów, została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają różne historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej to tylko niektóre z wyróżnień.

Zagi wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Great September, Songwriter Łódź Festival, PolandRock, Czech Ukulele Festiwal, Soundrive czy Emergenza, supportowała m.in.: Natalię Przybysz, Melę Koteluk, Piotra Roguckiego, Pawła Domagałę oraz zespoły: Kwiat Jabłoni, Lemon, Pablopavo i Ludziki, Voo Voo czy Happysad.
www.zagi.pl
www.facebook.com/zagiofficial
Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka Music - www.facebook.com/borowkamusic

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).

Opinie