stat
Impreza już się odbyła

Young Stars on tour

pop

Projekt Young Stars ponownie wyrusza w Polskę i powraca z jedną z najbardziej wyczekiwanych tras - Young Stars On Tour 2017. 17 grudnia zawita do Gdańska.

Relacja z imprezy

Tegoroczną trasę Young Stars On Tour reprezentować będzie kanadyjska gwiazda, która podczas ostatnich koncertów w Polsce skradła liczne nastoletnie serca - Johnny Orlando. Dodatkowo podczas trasy Young Stars On Tour 2017 zobaczymy pierwszy raz na polskiej scenie Tilly Devries.

pop - koncerty w Trójmieście


Johnny i Tilly pojawią się podczas Young Stars On Tour wraz z gwiazdami projektu Young Stars: Jeremiego & Artura Sikorskich, Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Weroniki Juszczak, Bartka Kaszuby, Dominiki Sozańskiej oraz Olgi Przybysz. Podczas koncertów #YSOT2017 usłyszymy również debiutującego Merghani.

Tak pierwszy pobyt w Polsce przeżywał Johnny Orlando:


Ograniczenia wiekowe

Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni uczestnik przez cały okres trwania imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie imprezy lub posiadać oświadczenie opiekuna.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    119 - 999 zł
Meet & Greet - Johnny Orlando (279 zł g. 14:30)
Meet & Greet - Mackenzie Ziegler (279 zł g.15:30)
Meet & Greet - Tilly Devries (199 zł g. 15:30)
Koncert 119 zł od 16:30

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.