• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Rebecca O'Connor Simply The Best as Tina Turner

pop
 • sobota, 27 kwietnia 2024, godz. 19:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  179 - 239
  Kup bilet

Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie. "Rebecca is so good, it's SCARY...!"  ("Rebeka jest tak dobra, że aż się boję...!")

Ten występ został doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show: "Rebecca to znacznie więcej niż tylko akt hołdu i tribute show... to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany... to wieczór, którego nigdy nie zapomnisz!".

pop - koncerty w Trójmieście


Rebecca O'Connor, międzynarodowa gwiazda Irlandii, jest jedynym artystą na świecie osobiście zatwierdzonym przez samą TINĘ TURNER! Kontynuując swoją światową trasę koncertową wraca do Europy na ogromne życzenie widzów, po wyprzedanym tournée w 2023 roku I WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE! Rebecca jest podekscytowana, że może przynieść "NASTĘPNY POZIOM" emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny. Przy salach wypełnionych po brzegi i wyprzedanych koncertach w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryki i Europy w ciągu ostatnich 12 lat, Rebecca uwielbia występować i nie może się doczekać, aby przynieść swój nowy i ekscytujący show publiczności w Polsce, wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami.

Rebecca O'Connor to jedyny irlandzki artysta, który kiedykolwiek wygrał prestiżowy europejski konkurs telewizyjny "Stars in their eyes", prowadzony przez Matthew Kelly'ego, przed ponad 33 milionami widzów. Rebecca ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed pełnymi salami. Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House: "Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi... CO ZA SHOW!"!

Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca dostarczy Wam elektryzujące wykonanie największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej "hymn", SIMPLY THE BEST!
kwi 14

niedziela, godz. 18:00

bilety 109 - 499 zł
Kup bilet
cze 3

poniedziałek, godz. 18:00

Gdańsk,

Opinie