stat
Impreza już się odbyła

Young Stars on Tour 2018

pop

Po rocznej przerwie popularna trasa koncertowa Young Stars On Tour wraca z nowym składem i atrakcjami! Przed nami 6 koncertów wypełnionych ulubioną muzyką i dobrą zabawą oraz spotkaniami z idolami, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze! Lubicie klubowe koncerty, ale chcielibyście poczuć atmosferę festiwalu i mieć swojego idola na wyciągnięcie ręki? Odpowiedź jest prosta: Young Stars on Tour spełni Twoje marzenia! Young Stars on Tour bilety już w sprzedaży!

paź 22

piątek, godz. 19:00

bilety 59 zł
przedsprzedaż 49 zł
lis 20

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet
Young Stars on Tour 2018 koncerty
Young Stars on Tour Kraków - 5.12, Kwadrat

pop - koncerty w Trójmieście


Young Stars on Tour Wrocław - 6.12, Zaklęte Rewiry
Young Stars on Tour Katowice - 7.12, Megaclub
Young Stars on Tour Gdańsk - 9.12, Klub B90

Young Stars on Tour Warszawa - 10.12, Proxima

Young Stars on Tour Poznań - 11.12, B17


Podczas koncertów, porwie Was FALA Sylwii Lipki, a Dominika Sozańska zabierze za HORYZONT. Artur Sikorski wie, że przerwie trans, a Bartek Kaszuba podkreśli, że liczycie się Wy...czyli MY. Tilly Devries zaskoczy nieprzewidywalnym show, natomiast Iggi Kelly przekona Was, że jesteście dla niego wszystkim. A co ze świeżą energią? Przekażą ją nam zwyciężczynie konkursu #waytotoyoungstars - Kaja Jabłońska, Olivia Klinke i Agata Gładysz. W tym składzie nie może zabraknąć także Ciebie - do zobaczenia na trasie!

Young Stars On Tour to podprojekt Young Stars mający na celu promowanie wschodzących młodzieżowych artystów, którym zawsze towarzyszą znane już i lubiane gwiazdy.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać OŚWIADCZENIE OPIEKUNA.


Young Stars bilety na koncerty! Young Stars on Tour bilety, Young Stars 2018.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.