• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

XIV Koncert Semestralny Empire Music School

pop

Empire Music School i Fundacja Kulturalna Osowa zapraszają na XIV Koncert Semestralny, który odbędzie się 16 czerwca 2024 roku w prestiżowym Starym Maneżu. Wydarzenie to będzie nie tylko podsumowaniem roku nauki, ale także wyjątkową okazją do świętowania 10-lecia istnienia szkoły.

Koncerty Semestralne Empire Music School z roku na rok organizowane są z coraz większym rozmachem. Podczas XIV Koncertu Semetsralnego swoje umiejętności muzyczne zaprezentuje ponad 150 uczniów, wykonując największe hity lat 90., zarówno polskie, jak i zagraniczne. Występy uczniów będą wzbogacone o prezentacje grup tanecznych - baletowej i hip-hop. Na scenie pojawi się także zespół złożony z utalentowanych instruktorów Empire Music School. Koncert poprowadzi Arleta Słomkowska, dyrektorka Empire Music School, oraz gość specjalny - Olek Sikora, prowadzący Voice of Poland, Pytanie na Śniadanie, Eurowizja Junior i wielu innych.

pop - koncerty w Trójmieście


Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów i cieszymy się, że możemy podzielić się ich talentami z publicznością. Koncert semestralny to wyjątkowe wydarzenie, które integruje szeroką społeczność i promuje edukację muzyczną na wysokim poziomie - powiedziała Arleta Słomkowska, dyrektorka Empire Music School.Tym razem usłyszycie nas w największych HITACH lat 90' - polskich i zagranicznych!

W tym roku z Arletą Słomkowską, koncert poprowadzi GOŚĆ SPECJALNY- Olek Sikora, prezenter telewizyjny, prowadzący Voice of Poland, Pytanie na Śniadanie i Eurowizji junior!

Jak zawsze jako najjaśniejsze gwiazdy wystąpią nasi uczniowie, młodzi, najmłodsi i Ci zupełnie młodzi. Na scenie pojawiać się będzie również zespół, złożony z naszych utalentowanych instruktorów w składzie:

Arleta Słomkowska- wokal/prowadzenie
Kuba Ostrowski - pianino
Arek Krawiel - pianino
Wojtek Wesołowski - gitara
Rafał Jackiewicz - pianino/saksofon
Jagoda Wojciechowska - wokal
Ela Konkol- pianino
Wiesia Szypelt - wokal
Krzysztof Słomkowski- gitara basowa
Sławek Koryzno - perkusja
Tomek Łosowski - perkusja
Adam Golicki - perkusja
Sabrina Stachel - skrzypce

Partnerzy i sponsorzy:
Partnerzy: Empire Music, Empire Print, Stary Maneż
Sponsorzy: CityKeys, SPA Osowa, Rosnowski Gift, MojaHiszpania.eu, W Ciągłym Ruchu, Colette Butik.

Dostępna jest płyta DVD z zeszłorocznego koncertu. Koszt to 30 zł.
Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie