• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

X Targi Dziecięce w Akpol Baby w Gdyni

Targi Dziecięce Akpol Baby w Gdyni - Twoje źródło wiedzy i super okazji! Czy zbliża się dzień porodu, a Ty masz tysiące pytań? Co zabrać do szpitala? Jaki fotelik czy wózek wybrać dla swojego noworodka? Nie martw się! Mamy dla Ciebie odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących pytań!

mar 9-10

sobota - niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
ulgowy 27 zł
Kup bilet
mar 15-16

piątek - sobota, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Na Targach Dziecięcych Akpol Baby czekają na Ciebie:
 + Wykłady położnej Zyskaj cenne wskazówki i porady od profesjonalistki w dziedzinie macierzyństwa (sobota). Wykłady poprowadzi Barbara Krasnodębska ze szkoły rodzenia Vita-Med Centrum opieki nad Matką i Dzieckiem.
 + Kurs pierwszej pomocy Dowiedz się, jak zadbać o bezpieczeństwo Twojego maluszka w nagłych sytuacjach (sobota). Warsztaty poprowadzi ratownik medyczny Rafał Raszczyk.
 + Super promocje na foteliki, wózki, pościele, akcesoria, kosmetyki i bieliznę dziecięcą! (piątek-sobota). Rabaty aż do 50%.

To idealna okazja, by zdobyć wszystkie niezbędne informacje oraz przygotować się na przyjście na świecie Twojego maleństwa. Nie przegap tego wydarzenia! Warsztaty odbędą się w sklepie. Zapewniamy miejsca siedzące. Czas trwania jednego wykładu ok. 20-30 min.
Zaproszenie dla wszystkich przyszłych i obecnych rodziców oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o świecie dziecięcych potrzeb. Odpowiemy na Wasze pytania, doradzimy i zaoferujemy produkty w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji na https://akpolbaby.pl/7-targi-dzieciece-akpol-baby-w-gdyni
Do zobaczenia na Targach Dziecięcych Akpol Baby w Gdyni! 

Opinie