• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wygram dla Ciebie Mamo! (1 opinia)

Wydarzenie w ramach

W niedzielę, 26 maja 2019 r. na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się Rodzinny Festyn Piłkarski "Wygram dla Ciebie, Mamo!". W ramach wydarzenia zaplanowano turniej futbolowy dla dzieci oraz gry i atrakcje dla rodzin. Festyn włączony jest w obchody "Święta Miasta Gdańska".

Rodzinny festyn piłkarski "Wygram dla Ciebie, Mamo!" rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00 i potrwa do godz. 16:00. Jego program obejmuje: turniej piłkarski dla dzieci na murawie, festyn dla rodzin oraz otwarty Stadion.

Będzie to niepowtarzalna szansa dla dzieci na rozegranie meczu na murawie Stadionu Energa Gdańsk. Poprowadzą go sędziowie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. |W rozgrywkach mogą wziąć udział chłopcy i dziewczynki poniżej 12 roku życia. Łącznie planowany jest udział ośmiu drużyn po 6 zawodników w polu (5+1 bramkarz oraz 5 zawodników rezerwowych).

Każdy uczestnik otrzyma medal za udział w turnieju, a na trzy najlepsze zespoły czekają puchary. Organizator przygotował również nagrody rzeczowe. Drużyny można zgłaszać na adres: m.szczukowski@arenagdansk.com, o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Dzieci i rodzice będą mogli skorzystać również ze specjalnie przygotowanych atrakcji na promenadzie Stadionu, wśród nich dmuchańce, warsztaty taneczne i edukacyjne, animacje sportowe oraz konkursy. W przerwach w rozgrywkach turniejowych najmłodsi kibice będą mogli wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Na uczestników Wydarzenia będą też czekały food trucki, lody i świeżo wyciskane soki.

W dniu Festynu możliwe będzie bezpłatne wejście na stadion w ramach 10. Edycji Dnia Otwartego. Dla zwiedzających otwarta zostanie trybuna niebieska. Dodatkowo w tym dniu będzie można zwiedzić Stadion z przewodnikiem za jedyne 5 zł.

Opłata za parking podczas Festynu będzie wynosiła symboliczne 5 zł za cały dzień, sugerowany parking dla uczestników to P3. Organizatorem wydarzenia jest operator Stadionu Energa Gdańsk - Arena Gdańsk Operator, partnerem strategicznym - Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA), a partnerami wspierającymi Grupa GPEC i Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego. Więcej informacji o wydarzeniu i regulamin turnieju na stronie www.stadionenerga.pl.

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Super

    Ekstra! Niecodziennie dostaje się szansę pograć na murawie prawdziwego stadionu piłkarskiego.

    • 10 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.