• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza
Wydział Burleskowy

Wydział Burleskowy - Christmas Edition

Z okazji nadchodzącej Gwiazdki zapraszamy na Christmas Edition, czyli Burleskowe świętowanie w najlepszym wydaniu!

Absolutnie nie chcemy przez to powiedzieć że to ostatnie nasze świąteczne spotkanie w Wydziale Remontowym! Wręcz przeciwnie, dopiero się rozkręcamy ale już możemy wspominać dwie poprzednie burleskowe gwiazdki i teraz świętować z jeszcze większym rozmachem.

Brokat pióra i cekiny tym razem w mniej oczywistym, stoczniowym otoczeniu. Jak zawsze w tamtych rejonach będzie się dużo działo. Przenieście się w ten klimat wraz z nami i klubem Wydział Remontowy na fantastycznym spektaklu, podczas którego zobaczycie dwie wspaniałe performerki:

Lady AnnMart - bałwanek, pieróg, cukierek czy choinka, a może wszystkie na raz? Kobieta wielu twarzy, tancerka i wokalistka!,
Rose de Noir - współorganizatorka całego zamieszania i bardzo dzikie sceniczne zwierzę, które na ten wieczór będzie delikatną śnieżynką... czy aby na pewno? 

Wydarzenie poprowadzi jak zwykle nasz psotny efl S-habowy! Ale nie było by gwiazdki bez niespodzianek. Specjalnie na to wydarzenie przyjedzie Magda Drojman z nowym świątecznym programem, czyli kobieta, która już zawodowo uwodzi publiczność słowem i humorem.

Impreza będzie składała się z trzech części rozdzielonych przerwami, w czasie których zapraszamy do skosztowania autorskich Wydziałowych nalewek. 

Zapraszamy Was od godziny 19:00, start show planowany jest na godzinę 20:00.
Podczas imprezy przewidziane niespodzianki

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 - 90 zł
Bilety:
VIP czyli przy samej scenie 90zł (ilość bardzo ograniczona!)
Standard 70zł

Zakup biletu mailowo: rosedenoir@vp.pl
Ilość miejsc ograniczona!

Opinie