• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Women's day

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet w kultowym miejscu w Gdyni. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen muzyki, podczas którego wystąpią trzy niezwykłe artystki.

maj 16

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

3 grudnia 2023 - 16 maja 2024

bilety 23 zł
ulgowy 16 zł
Antonina Car
Kompozytorka, multiinstrumentalistka, wokalistka i producentka. Swoje prace opiera na brzmieniu instrumentów akustycznych, wzbogaconych o elementy subtelnej elektroniki i wokalu. Głównym obszarem jej zainteresowań jest projektowanie dźwięków i struktur dźwiękowych, które są syntetyczną metaforą zjawisk w naturze. Zadebiutowała pod koniec 2022 roku wydając solowy album przez amerykańską wytwórnię Time Released Sound.
https://www.facebook.com/antoninacarmuz
https://www.instagram.com/carantonina
https://antoninacar.com
https://linktr.ee/antoninacar

koncerty w Trójmieście


Olga Anna Markowska
Artystka interdyscyplinarna, instrumentalistka i kompozytorka. Współpracuje z takimi artystami jak Piotr Kaliński (Hatti Vatti, Nanook of The North) i Olgierd Dokalski (kIRk). Pisze, nagrywa i produkuje muzykę do instalacji artystycznych i filmów krótkometrażowych. W twórczości solowej jej zainteresowania obejmują gatunki takie jak muzyka dawna, minimalizm, ambient i awangarda. Płynnie łączy elementy elektroniczne z brzmieniem instrumentów akustycznych, cytry i wiolonczeli, tworząc rozległe pejzaże dźwiękowe. Jest fanką interesujących zbiegów okoliczności i nagrań domowych. W tym roku ukaże się jej solowa EP-ka Thrills, wydana nakładem labelu Kanu Kanu Recordings.
https://www.olgamarkowska.com/
https://linktr.ee/olgamarkowska

Maja Miro-Wiśniewska
Polska multiflecistka, specjalizująca się w grze na poprzecznych fletach historycznych, kompozytorka. Ukończyła flet barokowy na Akademii Muzycznej w Krakowie, poprzeczne flety historyczne w Conservatorium van Amsterdam. Posiada stopień doktora sztuki, który uzyskała w 2016 roku na Akademii Muzycznej im St. Moniuszki w Gdańsku, prezentując pracę o współczesnych kompozycjach na flet barokowy.
https://www.majamiro.com/

Opinie