stat
Impreza już się odbyła

Wojtek Mazolewski Quintet - Wygramy muzyką

"WYGRAMY MUZYKĄ! Projekt jakiego jeszcze nie było! Sieć kin Helios oraz Randan Music zapraszają na nietuzinkowy cykl - koncerty na żywo pod hasłem Wygramy Muzyką. Widzowie wybranych kin sieci będą mogli posłuchać największych polskich artystów i zobaczyć ich występy na wielkim ekranie w formie streamingu prosto z warszawskiego klubu Progresja!

26 kwietnia - 17 maja 2021, godz. 17:00

Online
Wstęp wolny
paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet
12. lipca na scenie zobaczymy Wojtek Mazolewski Quintet jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów, który zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. Połączenie jazzu i brzmienia kontrabasu w wykonaniu Wojtka Mazolewskiego idealnie wpisuję się w projekt Wygramy muzyką!

koncerty w Trójmieście


19. lipca - zespół Raz Dwa Trzy.
26. lipca - Michał Urbaniak & Mika Urbaniak.


Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz! Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo- w dodatku siedząc w wygodnych kinowych fotelach! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno wyjątkowy projekt!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • warsztaty , widowisko / show , jarmark
    maj 14-16
    piątek - niedziela, g. 14:00
    Gniew, Zamek Gniew
    KOCIEWSKA MAJÓWKA