• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Wojtek Mazolewski Quintet - Tour 2023/24

Wojtek Mazolewski Quintet - Wygramy muzyką

"WYGRAMY MUZYKĄ! Projekt jakiego jeszcze nie było! Sieć kin Helios oraz Randan Music zapraszają na nietuzinkowy cykl - koncerty na żywo pod hasłem Wygramy Muzyką. Widzowie wybranych kin sieci będą mogli posłuchać największych polskich artystów i zobaczyć ich występy na wielkim ekranie w formie streamingu prosto z warszawskiego klubu Progresja!

lut 26

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 19,90-27,90 zł
lut 26

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 29,90 zł
przedsprzedaż 19,90 - 27,90 zł
12. lipca na scenie zobaczymy Wojtek Mazolewski Quintet jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów, który zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. Połączenie jazzu i brzmienia kontrabasu w wykonaniu Wojtka Mazolewskiego idealnie wpisuję się w projekt Wygramy muzyką!

koncerty w Trójmieście


19. lipca - zespół Raz Dwa Trzy.
26. lipca - Michał Urbaniak & Mika Urbaniak.


Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz! Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo- w dodatku siedząc w wygodnych kinowych fotelach! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno wyjątkowy projekt!

Opinie