• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wojtczak / Dąbrowski / Młynarski / Żuchowski

maj 31

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
cze 7

piątek, godz. 19:00

bilety 70 zł
przedsprzedaż 60 zł
Kup bilet
Zapraszamy serdecznie na koncert znakomitych artystów sceny improwizowanej, którzy podczas koncertu w Teatrze BOTO wykonają m.in. utwory z płyty Irka Wojtczaka zatytułowanej "Folk Five".

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


"Folk Five" to nadzwyczajne połączenie, jakie stanowi tradycyjny jazz i polska muzyka ludowa. Z jazzu artyści zaczerpnęli rytmy, energię i możliwości instrumentów, co po wymieszaniu z ekspresją polskiego folku dało idealną i ciekawą całość. Płytę wyróżnia staranny, świadomy wybór podejmowanych tematów, dzięki czemu polska muzyka tradycyjna jest dobrze wtopiona w nowe, współczesne opracowanie. Muzyka ta została doceniona przez czołowych amerykańskich krytyków magazynów All About Jazz i The New York City Jazz Record takich jak: Karl Ackermann, C. Michael Bailey, Budd Kopman czy Ken Waxman. Utwór z płyty ukazał się na samplerze dołączonym do brytyjskiego miesięcznika muzycznego The Wire (listopad 2015).

Na scenie BOTO wystąpią:
Irek Wojtczak - saksofon tenorowy i sopranowy,
Tomasz Dąbrowski - trąbka.
Jan Młynarski - perkusja,
Adam Żuchowski - kontrabas.

Informacja o biletach

Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż do 18.09.) i 30 zł. Ilość miejsc ograniczona do 50, zachęcamy do zakupów online lub rezerwacji wejściówek pod adresem: rezerwacja@boto.art.pl (należy odebrać do 18.09.).

Opinie