• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wizerunek liderów świata w polskich mediach

Zapraszamy na pierwsze z cyklu Doktowykładów spotkanie, które poprowadzi Aisen Bragin. "Każdy kraj, bez względu na swoje położenie geograficzne lub historię, stara się zaprojektować swój obraz. Tworzenie wizerunku kraju to jeden z najważniejszych sposobów samookreślenia swojego statusu. Na przykład, obraz kraju nie tylko pokazuje jego poziom, ale również jego stosunki gospodarcze i międzynarodowe. Wizerunek lidera działa jako skumulowany wskaźnik jego wpływów w oczach opinii publicznej."

sie 17

środa, godz. 12:00

bilety 15 zł
ulgowy 7 zł
sie 26

piątek, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Aisen Bragin o sobie:

"Pierwszą pracę znalazłem, kiedy miałem 13 lat. Moja koleżanka powiedziała mi, że miasteczkowa gazeta szuka dziennikarza, by napisał na różne tematy w czasie urlopu stałego pracownika. Przyszedłem do redakcji i miałem rozmowę kwalifikacyjną z redaktorem naczelnym. Po kilku dniach przyniosłem dla nich jedną notatkę na temat szkoły, w której się uczyłem. Od tego czasu miałem konfrontacje z władzami szkoły, ponieważ napisałem prawdę, o której nikt nie mówił. Myślę że wtedy zrozumiałem, że chcę być dziennikarzem oraz nigdy się nie bałem mówić o swoich pomysłach do ogółu społeczeństwa. Czy chcielibyście dowiedzieć się o tym, jak najlepiej walczyć o wolność słowa i nauczyć się odróżniać ją od werbalnej biegunki? Interesuje Cię jak się kreuje wizerunek polityka i jak wygląda kultura narodów Syberii? Nazywam się Aisen Bragin i jestem doktorantem Wydziału Filologicznego. Zapraszam wszystkich na moje otwarte wykłady, gdzie będziecie mogli zabierać głos bez strachu o cenzurę." 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.