• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Whose Line is it anyway? Improwizacje w Polufce

Whose Line Is It Anyway? czyli: Tak właściwie czyja to kwestia? W naszej wersji tej przedniej zabawy wszyscy są publicznością jak i uczestnikami! Do każdej scenki osoby zainteresowane będą mogły się zgłosić jako ochotnicy, żeby wykazać się swoim kunsztem i improwizacyjnym zacięciem. Albo też wyciągniemy za uszy (mamy w tym wprawę). Jeśli chcesz się pośmiać, poćwiczyć, poimprowizować, wykazać się kreatywnością, odkryć w sobie pokłady komizmu lub duszę kabareciarza - przychodź śmiało!

kwi 18

czwartek, godz. 18:00 - 19:30

bilety 40 zł
Kup bilet
kwi 27

sobota, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
Kup bilet
>

Ważne:
pomysły na scenki, aktywności oraz teksty będą podawane przez publiczność. Nie mamy wpływu na nie oraz na ewentualne tematy, które mogą być poruszane. Jeżeli są jakieś tematy Tabu, których nie chciałbyś poruszać - proszę wziąć pod uwagę, że mogą się pojawić oraz mogę one być skomentowane, nie zawsze w zgodzie z poprawnością polityczną. Na pewno będziemy cenzurować brak kultury i dyskursu publicznego.

Prowadząca: Jaśmina Dzas Kotlarek!
Wstęp: 30 PLN na własną odpowiedzialność
PS1: Prowadząca ma ukończony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, więc jesteście bezpieczni (powiedzmy...).

PS2: Przychodząc dobrowolnie na Whose Line wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celach propagujących Klub oraz samą imprezę.

Opinie