stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty Latawcowe

  • sobota, 15 maja, godz. 13:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Młodzi konstruktorzy! Wzywamy Was do reprezentowania Planety Ziemia podczas międzygalaktycznego konkursu na najciekawszy, własnoręcznie wykonany latawiec nawiązujący do tematu VI Karnawału Latawców Halo, Ziemia tyka...

Warsztaty Latawcowe w ramach
VI Karnawał Latawców
Halo, Ziemia tyka...
Jej wysokość Przyroda & Fantastyka!
15 maja 2021 godz. 13:00
Miejsce: Platforma Zoom
Fb: Wyspa Skarbów GAK


Jej wysokość Przyroda & Fantastyka!
Jest to bezpośrednie nawiązanie do przyrody, którą bezgranicznie kochamy, jak i hołd dla twórczości wybitnego polskiego przedstawiciela fantastyki naukowej, pisarza, filozofa, futurologa i eseisty - Stanisława Lema. Ustanowiony przez Sejm RP 2021 Rok Lema jest dla nas pretekstem do tego, by aspekty technologii, kultury, nauki oraz przyrody połączyć w prawdziwym święcie konstruktorskim, jakim dla fanów dobrej zabawy, innowacji i twórczości jest Karnawał Latawców.
Poczujcie się jak bohaterowie Cyberiady - Trurl i Klapaucjusz, a będziecie w stanie skonstruować wszystko, czego zapragniecie! Aby zdobyć niezbędne ku temu umiejętności, weźcie udział w naszych warsztatach konstruktorskich prowadzonych przez specjalistów z Fundacji Strefa Mocy.
Pierwsze 20 osób, które zgłoszą się na warsztaty otrzyma od nas pakiety latawcowych upominków! Link do warsztatów zostanie Państwu przesłany 14 maja na adres e-mail wskazany przy zgłoszeniu.

Zgłoszenia do 7.05.2021 na
wyspaskarbow@gak.gda.pl" target="_blank" rel="nofollow">wyspaskarbow@gak.gda.pl
tel.58 323 91 15

Regulamin:
https://gak.gda.pl/wp-content/uploads/2021/05/Regulamin-warsztaty-latawcowe_online_.pdf
Patronat medialny:
Gdańsk.pl, Trojmiasto.pl, Radio Eska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.