• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztat z Sowami w Ministerstwie Magii Gdańsk

Magiczni Ludzie, rozpoczynamy serie magicznych wydarzeń w Ministerstwie Magii Gdańsk i tym samym z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na fantastyczną wyprawę do świata sów! Warsztaty z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami z prawdziwymi Sowami odbędą się w dniach 14 i 15 października.

Z dumą ogłaszamy, że na naszych fantastycznych warsztatach pojawi się wyjątkowa sowia delegacja ze słynnej Skrzydlatej Ferajny znanej z programu "Mam Talent."

Szczegóły wydarzenia:
* Data: 14 i 15 października
* Godziny seansów: Od 12:00 do 19:00 (sesje co pełną godzinę)
* Bilety: Nie ma konieczności drukowania biletów, na wydarzenie obowiązuje lista wejściowa. Prosimy na wejściu podać imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz liczbę uczestników!

Co znajduje się w skrzydłach biletu:
* Udział w magicznych warsztatach prowadzonych przez Czarodzieja, który posiada niezwykłą zdolność nawiązywania głębokiej więzi z sowami oraz dzielenia się swoją wiedzą na ich temat, na codzień owy Czarodziej zajmuje się m.in awiterapią prowadząc fantastyczne warsztaty zarówno z dziećmi jak i dorosłymi
* Spotkanie z Sowami ze Skrzydlatej Ferajny: To niepowtarzalna okazja, by spotkać te cudowne stworzenia osobiście i zobaczyć ich niezwykłe talenty, w tym piękną sowę śnieżną
* Niezapomniane przeżycia: Warsztaty z Sowami to nie tylko nauka, ale również magia i niezapomniane przeżycia

Informacje dodatkowe:
* Bilet 1 osobowy i 2 osobowy: Bilet 1 osobowy uprawnia do wejścia na wydarzenie jednej osobie, natomiast bilet 2 osobowy uprawnia dwóm osobom do uczestnictwa.
* Popołudniowe seanse dla dorosłych - rozpoczynają się od godziny 17:00, 18:00, 19:00, są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.

Przeczytaj także

Opinie