• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

WYprzedaż GArażowa Trójmiasto - Wiosna 2024

Co? WYGAT, czyli Wyprzedaż Garażowa Trójmiasto. Idea jest prosta - wystawiamy na sprzedaż zbędne graty na swoim podwórku (ciuchy, książki, starocie - ogólnie wszystko to, co nam niepotrzebne, a może znaleźć nowego kupca).

Gdzie? Na swoim podwórku!
Zaczynamy od Oliwy (bo tu mieszkamy!) Inicjatywa jest niekomercyjna, polegamy wyłącznie na własnej energii. Wyprzedaż ma szansę na powodzenie w dzielnicach/ulicach z przewagą domów i kamienic, więc jeśli chciałbyś zorganizować garażówkę u siebie - pisz do nas! Może to być teren domu jednorodzinnego, posesja należąca do wspólnoty mieszkaniowej, lub każdy inny teren prywatny. Chodzi o to, żeby nie zajmować miejsca bez zgody właściciela, czyli np. chodników miejskich, miejsc należących do spółdzielni mieszkaniowych, czy ogólnodostępnych parkingów.

Kiedy? Niedługo!
Planujemy wyprzedaż garażową na niedzielę, 21 kwietnia 2024, od godz. 10:00 do 15:00.
Zgłoszenia miejscówek przyjmujemy do piątku 19 kwietnia, do godz. 23.59.

Jak?
Na podstawie Waszych zgłoszeń opublikujemy mapę z zaznaczonymi punktami wyprzedaży. Mapka będzie dostępna w internecie, a także w formie gotowej do wydruku. Postaramy się, aby sprzedawcy mieli wydrukowane mapki. Jeśli chcecie pomóc w popularyzacji idei garażówki w swojej okolicy, dajcie znać! Mamy plakaty, ale nie damy rady dotrzeć z nimi w każdy zakątek Trójmiasta, potrzebujemy Waszej pomocy!

MAPKA - TUTAJ

Do zobaczenia!

Opinie