• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

WOŚP w Centrum Riviera - Sarsa Markiewicz

pop

Od godziny 10:00 do 19:00 będzie czekała cała moc atrakcji w Centrum Riviera, w tym koncert gwiazdy wieczoru: Sarsy Markiewicz wokalistki, której utwór "Naucz mnie" przewodził listom przebojów w 2015 roku, a wykonawczyni została okrzyknięta odkryciem roku.

mar'25 15

sobota, godz. 18:30

bilety 79 - 249 zł
Kup bilet
Przez cały dzień na scenie fontanna odbędzie się wiele występów przeplatanych licytacjami. Wśród wykonawców będą m.in. zespół Cheerleaders Gdynia i Cheerleaders Gdynia Junior, Farba, Teatr Tęcza, Ambershire, Siergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers, Chór Czekolada i wiele innych. Występ Sarsy Markiewicz przewidziany jest na godzinę 17:00.

Na scenie głównej będą odbywały się również licytację - wśród tegorocznych przedmiotów będzie można znaleźć oryginalne gadżety NASA, pamiątki sportowe, zaproszenie do hoteli i restauracji, a nawet zaproszenie VIP na uroczystą urodzinową Sesję Rady Miasta Gdyni w Teatrze Muzycznym.

Przez cały dzień będzie można brać udział w zabawach, zajęciach i warsztatach - każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Szczególnie zadowoleni mogą być fani Gwiezdnych Wojen, ponieważ na terenie całego Centrum Riviera będzie można spotkać siły Imperium, jak i Rebeliantów w oryginalnych i licencjonowanych przez Lucas Art strojach. Za wrzutę do puszki na pewno będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie!

Wśród przygotowanych atrakcji będą również strefy: dzieci, kreatywności, sportu, Angry Birds, żeglarska, niespodzianek, innowacji, rękodzieła, kuglarska, gier planszowych, sztuk walki, rekonstrukcji historycznych, medyczna i wiele, wiele innych.

O godzinie 20.00, na parkingu pomiędzy halą Gdynia Arena a Centrum Riviera, wystrzelimy gdyńskie "Światełko do nieba".

Opinie