• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

VI Trójmiejski Marsz Równości (1 opinia)

 • sobota, 29 maja 2021, godz. 14:00
  Nowy termin 21 sierpnia 2021 
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Zapraszamy na VI Trójmiejski Marsz Równości! Dla wielu z nas to dzień złapania oddechu, nieskrępowanej radości i ekspresji siebie, wolności. Dla innych dzień bycia razem, we wspólnocie i z dumą. Dla jeszcze innych realne potwierdzenie, że my też, osoby LGBT+, tworzymy społeczeństwo, jesteśmy jego częścią. Dla wielu sposób na wsparcie najbliższych dzieci, rodziców, znajomych i zaprzyjaźnionych osób okazanie miłości i solidarności.

I w końcu dla wielu to realizacja wewnętrznej potrzeby opowiedzenia się za równymi prawami dla wszystkich, zademonstrowania swoich przekonań i wyznawanych wartości. Hasło tegorocznego Trójmiejskiego Marszu Równości - Mamy tylko jedno życie - jest uniwersalne, czytelne dla każdego.
Staramy się - każdy i każda z nas, niezależnie od tego -kim jesteśmy, skąd pochodzimy, jaki jest nasz status materialny, w jakim jesteśmy wieku, jakiej płci, tożsamości płciowej, orientacji seksualnej, wyznania, jaki mamy stopień sprawności - jak najlepiej wykorzystać czas nam dany.

Wszyscy chcemy żyć bezpiecznie, w zdrowiu, wśród przyjaznych ludzi, mieć dostęp do edukacji, usług miejskich, korzystać ze swobody wypowiedzi, mieć prawo do prywatności, wieść szczęśliwe życie rodzinne, mieć możliwość rozwijania swoich pasji i realizowania marzeń oraz czuć się, jeśli tego chcemy, częścią społeczności sąsiedzkiej, lokalnej, narodowej czy państwowej. Ważna jest też dla nas wszystkich swoboda ekspresji - wyrażania siebie bez lęku, że może się stać przyczyną problemów, nienawiści, słownych czy fizycznych ataków ze strony innych osób, organizacji, czy organów miasta, regionu, państwa w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się.

Na taki Marsz zapraszamy otwarty, równościowy, różnorodny. Marsz dla wszystkich, dla których miłość do innych ludzi jest nadrzędną wartością. To nasze święto równości, wolności, solidarności
Przybywajcie!

#JednoŻycie #MiłośćŁączy
Marsz to duże wydarzenie i potężne obciążenie dla naszego opartego o wolontariat stowarzyszenia. Zbieramy pieniądze na pokrycie kosztów wynajęcia samochodów, nagłośnienia, DJ, osoby prowadzącej marsz, banerów, balonów, flag, ulotek, plakatów.
Dołóż się ile możesz do VI Trójmiejskiego Marszu Równości:
Zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/93e7dw

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Zmieńcie datę :)

  Marsz się odbędzie 21 sierpnia 2021

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.