• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Tydzień Rekina - online

Listopad jest miesiącem, w którym co roku zapraszaliśmy wszystkich do udziału w Tygodniu Rekina. I chociaż w 2020 przez świat przetacza się pandemia, to pod powierzchnią oceanu życie toczy się bez zmian. Bez zmian rekiny nadal są fascynujące, wzbudzające ciekawość i zagrożone przez bezmyślną działalność człowieka. Świat przyrody niestety nie stoi w miejscu i nie czeka aż ludzkość ogarnie pandemiczny chaos. W tym roku Tydzień Rekina odbędzie się w 100% online.

maj 25-26

sobota - niedziela, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 359 zł
ulgowy 299 zł
Rekiny żyją od wód arktycznych po morza subtropikalne, mają od kilkunastu centymetrów, do 20 metrów długości. Nie mają kości ani pęcherza pławnego. Słynne są te, które są mięsożernymi drapieżnikami, ale bywają też takie, które żywią się planktonem. Żyją na Ziemi od mniej więcej 400 milionów lat.

Na kilka kolejnych dni listopada rekiny staną się celebrytami rządzącymi mediami społecznościowymi Akwarium Gdyńskiego. By nie przeoczyć żadnego z elementów tego wydarzenia, zapraszamy do zapisywania się na Facebooku Akwarium Gdyńskiego

Program:
15 listopada, godz. 19:30
Kino pod wodą, czyli niedzielny wieczór filmowy. -
Kojarzycie te wszystkie filmy, które sprawiły, że jako społeczeństwo panicznie zaczęliśmy bać się rekinów? Omówimy te filmy i odpowieamy na pytanie: co w nich jest fikcją , a co się biologicznie broni?

16 - 20 listopada, godz. 19:30
Co gryzie rekina?
Gdyby taki rekini-celebryta, jako przedstawiciel swojego gatunku, miał opowiedzieć co jest dla niego największym utrapieniem, to o czym by powiedział?
Prześladowania, zła sława, dziwne relacje z rodzicami To tylko część z problemów, którymi będzie się dzielił na naszej wirtualnej kozetce!

16 - 20 listopada, godz. 9:00
Pracowania plastyczna
Od poniedziałku do piątku będziemy tutaj podrzucać pomysły na zabawy plastyczne dla najmłodszych.

21 listopada, godz. 19:30
Sobotni wieczór Oskarowy
Lock down, kwarantanna, izolacja, dystansowanie? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w domowych pieleszach nagrodzić rekiny za ich talenty!

Konkursy fotograficzny i plastyczny - oba bez ograniczeń wiekowych, bez konieczności wychodzenia z domu i z nagrodami!

Opinie