stat
Impreza już się odbyła

"Tropiciel" - edycja Gdynia / gra terenowa

Z okazji Święta Hal Targowych zachęcamy do udziału w interaktywnym spacerze po naszym mieście z elementami gry terenowej. Umożliwi nam to aplikacja "TROPICIEL". Zapraszamy Was do przejścia całej trasy oraz wysłaniu do nas potwierdzenie jej ukończenia, z podaniem czasu startu oraz zakończenia.

Edycja "Gdynia" powstała stosunkowo niedawno, m.in. przy współudziale lokalnych partnerów takich jak Muzeum Miasta Gdyni czy Gdyńskiego Szlaku Modernizmu. Jednym z miejsc na trasie szlaku gry są także miejskie Hale Targowe.

Wszyscy uczestnicy zabawy po jej przejściu, otrzymają od nas zestawy pamiątek, zaś osoby lub zespół o najlepszym wyniku, dodatkową nagrodę w formie "Gry Planszowej" pt. "Monopoly Gdynia".

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Można ją pobrać zarówno na telefony z systemem Android, jak iOS. Aby to zrobić należy wejść odpowiednio do sklepu Google Play lub AppStore.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.