• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Tribute to ZZ-Top & Southern Rock

The Southern Brothers grają southern-rock'a, blues-rock'a country-rock'a oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w uluubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów widocznych powyżej oraz wykonawców takich jak: Motorhead, Aerosmith, Pink Floyd, Ram Jam, Black Sabbath, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, & the Doobie Brothers. 

cze 12

środa, godz. 20:00

bilety 169 - 420 zł
Kup bilet
"The Southern Brothers" to:
Wokal: Glenn "glennSKii" Greer - Meyer (Houston, Texas) Doświadczony weteran który mieszkał i występował na trzech kontynentach.  Dostał dużo nagród w Polsce, m.in. jeden Fryderyk i trzy nominacje, 3 złote płyty i 1 platynową płytę. Występował po Polsce setki razy i na scenie koncertowej i klubowej.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Bas & Wokal: Krzysztof "Słodki" Słodkowski - Basista, dyplomant szkoły muzycznej na kontrabasie i gitarze basowej. Od początków poczynań muzycznych fascynował się razem z braćmi muzyką rockową lat 70. W pewnych kręgach nazywany dr Groove

Gitara & Wokal:  Piotr "Sweet Pete" Słodkowski - Absolwent szkoły muzycznej w klasie kontrabasu i gitary. Dobrze czuje sie w różnych gatunkach muzycznych, a najlepiej w Rock'n'Rollu. Publiczność uwodzi siarczystymi riffami swojej gitarowej głębi. Pasjonat ciepłej wódki i zimnych kobiet.
Gitara: Dizzy Daniels - Muzyczny astronauta zgłębiający szamanizm gitarowy; wychowanek toruńskiej szkoły jam session i astronomii. Wychowany od najmłodszych lat w duchu hippisowskich ideałów i muzyki drugiej połowy XX wieku. Free Bird, Lord knows he can't change.
Bębny: Martin Nowotarski (Dallas, Texas) - Rozpoczął przygodę z muzyką w młodym wieku w Teksasie, od garnków i zestawów pałeczek. Lubił komponować bity i wyrażać muzykę paletą kolorów - mieszając rytmiczne pomysły z Jazzu, Latino, Bluesa i Rocka. Martin grał w słynnych miejscach na południowym zachodzie Ameryki, takich jak Texas Stadium (Irving, Tex), the Bronco Bowl (Dallas, Tex), Salina Auditorium (Corpus Christi, Tex) oraz w telewizji.

Opinie

 • blues / soul , rock / punk
  lut 29
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Zespół Pan B.
 • blues / soul
  lut 29
  czwartek, g. 19:30
  Gdynia, Blues Club
  Old Breakout