stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Thomas Anders & Modern Talking Band (7 opinii)

pop

Już 19 lipca w Operze Leśnej w Sopocie wystąpi mega gwiazda lat 80-tych, Thomas Anders i Modern Talking Band. Podczas koncertu na żywo artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje repertuaru Modern Talking: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling" i wiele innych.

Relacja z imprezy

Bilety są już do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, w kasie opery leśnej oraz w internecie, w serwisie: www.ticketpro.pl.

pop - koncerty w Trójmieście


Pierwszy występ sceniczny artysta zaliczył jako siedmiolatek, a dziewięć lat później udało mu się zdobyć już pierwszy kontrakt płytowy. Debiutancki singiel ukazał się w 1980 roku i nosił tytuł "Judy". W 1983 roku zmieniło się jednak wiele - Thomas przeszedł pod producenckie skrzydła Dietera Bohlena, i na pozytywne efekty współpracy tego duetu nie trzeba było długo czekać.

Na początku 1985 roku pierwszy wielki przebój Modern Talking trafił do radia i telewizji, a następnie podbił światowe listy przebojów. "You're My Heart, You're My Soul" otworzył Thomasowi drzwi do wielkiej kariery, a zespół Modern Talking stał się znaną na całym świecie marką.

Następnie powstawały kolejne hity Cheri, Cheri Lady", "Brother Louie" i inne. Kolejno zespół zawiesił działalność a Thomas Anders rozpoczął prace nad pierwszym solowym albumem.

"Different" ukazał się w 1989 roku i pokazał Artystę zupełnie innego niż ten, którego fani znali z Modern Talking.
Nowy wizerunek i znacznie spokojniejsza muzyka. W 1994 roku odnowiony został kontakt z Dieterem Bohlenem i najpopularniejszy niemiecki duet wszechczasów wznowił działalność.

W roku 1998 album "Back For Good" sprzedał się na całym świecie w 10-milionowym nakładzie i zasypał zespół lawiną złotych i platynowych płyt oraz różnych nagród muzycznych. Wszystkich płyt sprzedano na całym świecie ponad 125 milionów.

Drugi okres działalności Modern Talking potrwał dłużej niż pierwszy - panowie występowali razem przez ponad 5 lat wydając co roku premierowy album.

W czerwcu 2003 Dieter Bohlen nieoczekiwanie ogłosił koniec działalności grupy. Na fonograficzną aktywność Thomasa nie trzeba było tym razem długo czekać. Już w październiku 2003 Thomas wydał singiel "Independent Girl", a kilka miesięcy później w sklepach pojawił się album "This Time", "Songs Forever".

W ostatnich latach Thomas Anders współpracował m.in. z inną legenda lat 80. Sandrą. W zeszłym roku odniósł też wielki sukces ze swoim albumem "Strong". W Moskwie nagrane zostały dwa teledyski do piosenek "Why Do You Cry" i "Stay With Me" mające promować nowy album.

W samej Rosji rozeszło się ponad 300.000 egzemplarzy płyty.

Przeczytaj także

Opinie (7) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pop
  gru 12
  czwartek, g. 19:30
  Gdynia, Blues Club
  The Q
 • jazz , pop , soul
  gru 12
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gard Taste Scandinavian
  Original Duo

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni