• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

The Great Gatsby Party - Cabaret, Musical & Burlesque Show

Cabaret, Musical & Burlesque Show "The Great Gatsby Party" to wieczór w klimacie i tradycji musicalu. Wokal na żywo, widowiskowy broadway dance, akompaniament pianina dla pełnych sexapeallu, ubranych w pióra i połyskujące kamienie tancerek i jedynej w swoim rodzaju divy burleski.

sie 12

piątek, godz. 21:30

Gdańsk,
bilety 100 - 150 zł
wrz 22

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 - 70 zł
Kup bilet
Energetyczne, porywające i szalone show w stylu lat 20-tych, przywołujące na myśl epokę prohibicji i wszechobecnego Charlestona! Muzyka i dynamiczne choreografie, oparte na stylizowanych na tamte lata aranżacjach nowoczesnych utworów z filmu The Great Gatsby (2013). Program charakteryzuje dynamizm, ekspresja a także bogactwo scenografii i kostiumów. Wieczór wypełniony interakcją z widzem i niespodziankami poprzez animacje taneczne i nietuzinkową konferansjerkę. Zobacz gwiazdę burleski Red Julliette na scenie w specjalnie przygotowanym programie i występie z muzyką na żywo.
Zamów wyśmienite menu restauracji Oria Magic House, gdzie zagości atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji i show z burleską na najwyższym poziomie!
Zarezerwuj jeden z 9 terminów już dziś!

Czym jest Cabaret, Musical & Burlesque Show?
To nadal jedyna w Polsce, inicjatywa wyjścia z rozrywką na najwyższym poziomie poza zamknięte wydarzenia i rauty. Dzielimy się tym co najpiękniejsze: ruch, wokal, kabaret, kostium, dźwięki muzyki na żywo oraz zjawiskowa burleska. Na każde show wybieramy tematycznie dopracowane numery wszechczasów, ozdabiamy je w szykowną kobiecość, temperujemy choreografią i podajemy w przestrzeni gdzie możecie kosztować ich w towarzystwie dobrej kuchni i wyśmienitych koktajli. Jak powiedział o nas Krzysztof Ibisz: "prawdziwa uczta dla zmysłów"! Rozkoszujmy się nią podczas każdego show i długo po nim.

Kinga Malewska opracowała program i zaprosiła do współpracy muzyków, tancerki i wokalistki z całej Polski. Ponad godzinny spektakl powstał by poruszyć wyobraźnię, wzmóc, a potem zaspokoić apetyt najbardziej wymagającej publiczności.

Obsada 15-07-2022
Kinga Malewska - scenariusz, produkcja i choreografia
Red Juliette - gwiazda burleski i taniec
Wojciech Lechończak Cieniu - prowadzenie i wokal
Kate Rex- wokal
Anna Yefimenko - taniec i przygotowanie taneczne
Sebastian Łobos - piano

Kinga Malewska, koncepcja i kreacja artystyczna.
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show Burlesque Dance! W tym show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie.

Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną która wykonywała kobiecą odmianę burleski tanecznej. Występowałyśmy w przestrzeniach klubowych, na wielkich i małych wydarzeniach, jak i kameralnych scenach barowo-restauracyjnych. Styl tego kobiecego kolektywu, charakteryzowała różnorodność repertuaru i wyczucie stylu, dzięki czemu święcił sukcesy zarówno w przestrzeniach event'owych jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

Gdański cykl Cabaret, Musical & Burlesque Show obejmuje 9 przedstawień w restauracji Oria Magic House w Gdańsku. Pierwsze odbyło się 22 kwietnia i prezentowało repertuar Moulin Rouge i Burlesque Show.

Bilety dostępne online na każde show!
15.07 The Great Gatsby Party
29.07 Show Burlesque Dance - Uczta dla Zmysłów
12.08 Roaring 20 - Szalone Lata 20
26.08 Neverending Summer

Dostępne przez naszą stronę www.showburlesque.pl oraz bez rezerwacji przy wejściu w dniu wydarzenia.

Zapraszamy do wspólnego przeżywania najlepszych numerów epoki, do zabawy, relaksu i nasycenia się kipiącymi środkami wyrazu wykonami oraz wykwintną kuchnią Oria Magic House.

Let Us Show You How We Burlesque!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    100 - 150 zł
Bilety dostępne na: https://showburlesque.pl/bilety

100 zł - miejsce bez rezerwacji stolika
130 zł - 5 sekcja stolików i boczne loże*
140 zł - 3 i 4 sekcja przy 4 osobowych stolikach*
150 zł - 2 sekcja: ustawienie teatralne krzeseł, miejsca pojedyncze
150 zł - 1 sekcja: stoliki kawowe do 4 osób*
*z możliwością zamówienia dań z menu do stolika

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.