• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

The Best of Tina

pop

Odkryj wyjątkowy koncert z przebojami legendarnej Tiny Turner w Starym Maneżu w Gdańsku. Soliści, orkiestra, band, zespół wokalny - przygotuj się na wieczór pełen wspaniałej muzyki i zabawy!

Tornado. Skarb. Nie było wcześniej nikogo takiego jak Tina Turner. Muzyka gwiazdy zachwycała fanów na całym świecie, a jej występy na żywo przyciągały tłumy, które przepełniały hale koncertowe. Artystki już z nami nie ma, jednak jej utwory pozostaną wiecznie żywe i wciąż mogą zachwycać.
Dołącz do nas, aby wspólnie celebrować dorobek muzycznej legendy. Podczas koncertów usłyszysz m.in. takie przeboje jak "The Best", "Whats Love Got To Do With It", "Private Dancer" czy "Golden Eye".
WSPANIALI ARTYŚCI

pop - koncerty w Trójmieście


Poczuj rytm pulsujący z gitarowych riffów, zanurz się w głębokich dźwiękach basu i poderwij się do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Wszystko dopełnione bogatym brzmieniem orkiestry Falkowski Art Collective we współpracy z Golden Gate String Quartet.To będzie wyjątkowy hołd dla niezrównanej Tiny Turner.

Do współtworzenia muzycznego spotkania zaprosiliśmy utalentowanych artystów z całej Polski. Ich unikalne brzmienie pozwoli na nowo poczuć magię największych przebojów Tiny: "We Dont Need Another Hero", "What You Get Is What You See" czy "Look Me In the Heart".
TO BĘDZIE TWÓJ WIECZÓR

Przekonaj się, jak różnorodna jest jej muzyka. Na chwilę zapomnij o codzienności i świętuj talent artystki z innymi fanami. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną atmosferę i podzielimy się pasją do muzyki Tiny Turner.

To Twoja szansa, by na nowo doświadczyć magii Tiny Turner, która przez dziesiątki lat inspirowała i podbijała serca fanów na całym świecie.

Daj się porwać w niezapomnianą podróż, pełną radości, wzruszeń i pięknych wspomnień!

Opinie