• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Targi Edu Offshore Wind

Targi dziecięce edycja X oraz 30-lecie sklepu Akpol Baby w Gdańsku

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie X edycję Targów Dziecięcych, które odbędą się w dniach obchodzenia 30. Rocznicy Otwarcia Sklepu Akpol Baby w Gdańsku!  

mar 15-16

piątek - sobota, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
mar 17

niedziela, godz. 11:00 - 16:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i oczywiście specjalną ofertę wyprawkową:
- Konsultacje z Ekspertami - ponad 60 doświadczonych specjalistów z całej Polski jest gotowych udzielić fachowej porady oraz wsparcia przy wyborze odpowiednich produktów dla Waszych maluszków.
- Rabaty do 40% -nie można przegapić specjalnej oferty targowej! Foteliki, wózki, pościele, łóżeczka, ubranka, akcesoria do karmienia oraz kąpieli i pielęgnacji, zabawki - wszystko to dostępne w atrakcyjnych cenach.
Bezpłatne warsztaty - pierwszą pomoc poprowadzi doświadczony ratownik medyczny Rafał Gaszczyk. Natomiast wykłady położnej ze szkoły rodzenia PulsMedica zapewnią Wam cenne umiejętności i wiedzę.
- Fotobudka 360 - zróbcie sobie niezapomniane zdjęcia czy filmiki, zarówno indywidualnie, jak i z całą rodzinką.
- Zabawa wyprawkowa - weźcie udział w edukacyjnej zabawie wyprawkowej i zdobywajcie umiejętności zgodnie z mapką targów. Ukończenie gry nagradzane jest tytułem Super Rodzica oraz atrakcyjnym prezentem. A to nie wszystko - dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkurs z niezwykle wartościowymi nagrodami.
- USG 4D - przyszłe mamy mają także wyjątkową okazję na zapisanie się na bezpłatne USG 4D, wykonane przez dr Piotra Augustyniaka.
Konkursy na sklepie - nie zapominamy również o mini konkursach, które odbędą się w sklepie podczas dwudniowych targów. To szansa na zdobycie ponad 30 praktycznych nagród, które są gotowe do wręczenia od razu na miejscu.

Data: 8-9 września 2023
Godzina: 10-19
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 84

Opinie