• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Taneczna impreza post-karnawałowa, czyli benefis Poly&Ester w IKM

Legendarne Syreny Aerobiku, znane ze Streetewaves czy Narracji, Poly i Ester zapraszają do Instytutu Kultury Miejskiej na post-karnawałową, przebieraną imprezę taneczną, dansing i "czwiczenia". Wystąpią w kooperacji z duetem LASY. Pretekstem do zabawy w strojach z lycry jest benefis 10 lat występów Poly i Ester, czyli Dany Chmielewskiej i Agnieszki Sprawki.

Poly Muskelbauch i Ester Schnelle Füsse to doświadczone trenerki zza granicy. Trenują już bez przerwy od dwudziestu lat, a ich styl "pokazuj szybciej niż mówisz" na stałe wszedł do kanonu ćwiczeń rekreacyjnych. Po latach świetności w niemieckiej telewizji gwiazdy przysiadów i płytkich skłonów zawitały w końcu i do naszego kraju, by przekazać Wam tajniki zaawansowanej techniki Intensywnej Wymiany Tlenowej.

Czego się spodziewać?
Intensywna Dyscyplina Rekreacyjna z Poly i Ester to interaktywne działanie z pogranicza performensu, mistrzostw świata w aerobiku i sabatu czarownic. W 10. rok istnienia duetu Poly i Ester zapraszają na performatywny DJ set z kolegami z duetu LASY. To okazja do zabawy, tańca i zrobienia formy. Dla absolutnie każdego ciała. "Czwicz wszędzie!" Nie zabraknie też wychodzenia z szafy! Specjalnie z okazji imprezy przygotowany zostanie kącik stylizacji z lycry.

- Szykujcie się na post -karnawałową zabawę viel spass! Post-umentową formę i schwarz definicję mięśni, post-artystyczną formułę bycia ganz genau. Przygotować stroje, można ubrać na miejscu. Wyjdż z szafy ubraną! Tanzen, werken, zakończ karnawał viel spass mając. Sport ist meine Schokolade - zachęcają Poly i Ester.

Z Poly i Ester można było na przestrzeni lat pocziwczyć podczas Streetwawes, Festiwalu Malta, NARRACJI, Shortwaves Festivalu, 100 lecie praw wyborczych Kobiet, w Kolonia Artystów.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
kwi 20

sobota, godz. 20:00

bilety 180 zł

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Opinie

 • dancing
  kwi 20
  sobota, g. 20:00
  Ostrzyce, Centrum Rekreacji U Stolema
  Latino Dance
 • clubbing / disko , dancing
  kwi 26
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Kool & The Bang