• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

TOG - world goth day (1 opinia)

WE BRING YOU DARK DANCE SINCE 1999
WORLD GOTH DAY - DARK GOTH WAVE SYNTH COLD
XXVth ANNIVERSARY

lip 20

sobota, godz. 21:00

bilety 20 zł

w każdy czwartek (do 29.08), godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 0 - 23 zł

djs
:
666V
Hervy

Nasza misja: dawać ludziom radość w tańcu, odkrywaniu i przeżywaniu ciekawej muzyki. Naszym mottem jest - GO FORWARD, DO NOT STOP. Odkrywamy nieznane obszary w muzyce, starannie wybieramy najlepsze z nich, aby zaserwować mieszankę fascynujących nowości i uznanych "klasyków", które przetrwały próbę czasu. Świat muzyki jest oceanem niekończących się możliwości. Zanurzmy się w nim w pełni, aby czerpać jak najwięcej.

Kilka faktów w wielkim skrócie:
Projekt narodził się z pasji Bartosza H_12 Hervy, który od samego początku stanowił jego fundament. Wraz z Jarkiem Kubickim, w końcówce 1998 roku, stworzyli portal Gothic Art. Pierwsza edycja imprezy, pod nazwą Temple of Goths, miała miejsce 6 lutego 1999 roku w Gdańsku. W latach 2000-2006 impreza gościła w kultowym klubie Forty. W 2003 roku do H_12 dołączył Łukasz 666V Miernik, tworząc zgrany trzon DJski, który trwa do dziś. W 2010 roku ekipę zasiliła Oliwia Thuringwethil Piotrowska, obecnie na macierzyńskiej przerwie od grania.

Po zakończeniu działalności klubu Forty w 2006 roku nazwa imprezy została skrócona do TOG, a trasa imprez objęła wiele klubów w Trójmieście i Polsce, w tym Mechanik, Ucho, OVO, Negatyw, Koziorożec, Proxima, U Bazyla TOG był również wielokrotnie integralną częścią festiwalu Castle Party.
W 2012 roku TOG znalazł swoje miejsce w gdańskim klubie Wydział Remontowy. Od tego czasu jest to nasze stałe miejsce, choć nie przestajemy gościnnie prezentować muzyki na wielu scenach, w wielu częściach kraju.

W lutym tego roku, TOG obchodzi rocznicę 25 lat intensywnej działalności. Od pierwszych dźwięków prezentowanych przez TOG minęło już ćwierć wieku, a my idziemy dalej, zawsze do przodu. Wdzięczni za te 25 lat świętujemy cały rok.

wstęp od 18+
wstęp: 20 złotych
(płatność tylko gotówką)

Opinie (1)

 • Muza fajna, ale w spelunie

  Klimat ToG kompletnie nie pasuje do tej dusznej i obskurnej budy jaką jest Wydział Remontowy

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • clubbing / disko
  cze 14-16
  piątek - niedziela, g. 22:00
  Gdańsk, Moloteka
  We Love Moloteka
 • muzyka elektroniczna , clubbing / disko
  cze 15-16
  sobota - niedziela, g. 22:00
  Gdańsk, Crackhouse
  Schissma: Crackhouse