• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Szkoła magicznych zwierząt | Seans z audiodeskrypcją

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Cykl Kino Dostępne to pokazy filmowe przyjazne osobom z niepełnosprawnościami. Seanse prezentujemy z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących. Dysponujemy słuchawkami do audiodeskrypcji, które można odebrać w kasie kina przed seansem, a w kasie biletowej istnieje możliwość połączenia się z tłumaczem polskiego języka migowego online. Dzięki temu cykl Kino Dostępne niweluje bariery w dostępie do oferty kulturalnej.

 
Seanse z cyklu są okazją do skorzystania z oferty kulturalnej, w której w tym miesiącu znalazły się filmy takie jak Kos (2023), oraz Szkoła magicznych zwierząt (2021).

Wstęp jest bezpłatny. Bilety można zarezerwować przez Messenger KinoPortu: facebook.com/kinoport lub telefonicznie, kontaktując się z kasą kina pod numerem 585 000 232.
_________

Film Szkoła magicznych zwierząt (2021) reż. Gregor Schnitzler zagramy 29 czerwca o 13:45. Seans z audiodeskrypcją.
 
Ida musiała przeprowadzić się do innego miasta i teraz jest tą nową w szkole Winterstein. Klasa nie przyjmuje jej z otwartymi ramionami. Jedyne wolne miejsce w ławce jest obok outsidera Benniego. Pewnego dnia wychowawczyni, panna Cornfield, zapowiada przyjazd niezwykłego człowieka. Ma ich odwiedzić Mortimer Morrison, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu magicznych zwierząt. Ich niezwykłość polega na tym, że potrafią rozmawiać z człowiekiem, którego biorą za przyjaciela. Magiczne zwierzę nigdy nie zostawi swojego przyjaciela w potrzebie. To najwierniejszy towarzysz, jakiego można sobie wyobrazić. W klasie Ida i Benni jako pierwsi mają magicznych przyjaciół. I nagle okazuje się, że wszyscy chcą się z nimi kumplować. Tymczasem w szkole zaczynają znikać różne przedmioty. Dzieciaki i magiczne zwierzęta muszą trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.

_______________

ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych sfinansowano w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska.
cze 22

sobota, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 10

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł

Opinie