• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Światło i ciepło - koncert kolęd świata i Europy

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert kolęd świata i Europy - "Światło i ciepło", z którego cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Recital Piotra Kosewskiego z zespołem, w składzie: Anna Rocławska-Musiałczyk - piano/aranżacje, Kaja Morawiec - flet, Klaudia Rucińska - perkusja, Adam Pachla - kontrabas. Gościnią specjalną będzie Krystyna Gedzik.

gru 21

sobota, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 85 zł
Kup bilet
Organizatorem koncertu jest Teatr Nieduży i Zupa na Monciaku. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa otwartym sercom kupimy świece, butle gazowe z lampami, kuchenkami i promiennikami ciepła, lampy naftowe, lampy led i baterie, generatory prądu oraz wszystko to, co ułatwi przetrwanie w wojennej ciemności, chłodzie i głodzie. Koce, ciepłe skarpety, leki, żywność... Umożliwi to nam także sfinansowanie kosztów transportu pomocy, tak abyśmy pomoc mogli dostarczyć najbardziej potrzebującym w Ukrainie do rąk własnych.

piosenki świąteczne - koncerty w Trójmieście


Jak zdobyć zaproszenie?

Poniżej w sekcji "oferty" prosimy wybrać koncert na odpowiednią godzinę. Minimalna wpłata to odpowiednio min. 49 lub 51 zł. Dostępnych jest po 60 biletów na każdy z terminów koncertu.

adres do zbiórki: https://zrzutka.pl/zsnb95

WAŻNE: Jedna wpłata, niezależnie od zadeklarowanej wysokości zapewnia otrzymanie jednoosobowego zaproszenia. W celu zamówienia dwóch lub więcej zaproszeń - należy wykonać więcej oddzielnych wpłat. Zaproszenia otrzymają Państwo drogą mailową.

Dodatkowo zbiórkę można wesprzeć nabywając wyjątkowe plakaty. Plakat dla Ukrainy powstał w marcu 2022 roku jako wyraz wsparcia i solidarności z narodem ukraińskim walczącym o swoją wolność. Jest to symbol niezłomności i odwagi wszystkich obywateli Ukrainy stojących w obliczu brutalnej, rosyjskiej agresji. Autorem jest Marcin Wolski, ilustrator i grafik z Sopotu. Dla pierwszych dziesięciu osób, które wpłacą 200 zł, prześlemy plakat w formacie A2.

Opinie