• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Świąteczny Targ Rozmaitości i występ Wiktorii Gorczycy

Targ Rozmaitości ponownie zagości w Olivii Centre. Tym razem w edycji świątecznej! Kupisz niesamowitości od trójmiejskich artystów i rzemieślników, bądź utalentowanych podopiecznych fundacji oraz stowarzyszeń.

w każdą sobotę (do 29.06), godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Piecki-Migowo skwer przy...
Wstęp wolny
cze 30

niedziela, godz. 10:00 - 14:00

Gdynia, Woonerf Abrahama
Wstęp wolny
Nie musisz jechać do centrum Gdańska, by poczuć atmosferę Jarmarku Świątecznego. Dla wszystkich fanów rękodzieła, nietuzinkowych i wyjątkowych drobiazgów, oraz dla tych poszukujących bożonarodzeniowych prezentów przygotowaliśmy Świąteczny Targ Rozmaitości.

Już 6 grudnia w holu Olivii Star w Olivii Centre staną stoiska pełne wspaniałości. Przyjdź do Olivii i poznaj lokalnych twórców. Zainspiruj się, znajdź coś dla siebie i ogarnij świąteczne prezenty na długo przed wigilią. Oryginalne przedmioty, które możesz nabyć podczas wydarzenia staną się piękna pamiątką i wyjątkowym prezentem dla bliskich. Co więcej, odwiedzający targ będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej przygotowanej przez trójmiejskich artystów.

Świąteczny Targ Rozmaitości to wydarzenie, które nie tylko przybliży twórczość lokalnych twórców i rzemieślników, ale będzie też znakomitą okazją do wsparcia organizacji charytatywnych, które tego dnia będą z nami.

Co przed Wami? Dwie strefy pełne niesamowitości i występ Wiktorii Gorczycy!

14.00 - 18.00 Świąteczny Targ Rozmaitości / Zajrzyj do stref pełnych wspaniałości!
Strefa Charytatywno-Handlowa - informacja o wystawcach już niebawem.
Strefa Handlowo-Rękodzielnicza - informacja o wystawcach już niebawem.

15.00 - 17.00 występ Wiktorii Gorczycy. Piosenki, które na pewno pojawią się podczas występu to: Last christmas, Let it snow, Jingle bells.

To nie wszystko! Co jeszcze wydarzy się 6 grudnia?
Tego dnia zapraszamy Was również na 34 piętro Olivii Star! Tam o godzinie 18:30 rozpocznie się charytatywny Dobry Koncert, będący jednocześnie koncertem premierowym, promującym debiutancką płytę Chóru Olivii. Tu możesz dokonać darowizny na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej i wybrać nagrodę: bilet na koncert lub pakiet bilet na koncert i płytę. Więcej

18.30 - 20:00 Śpiewamy i niesiemy pomoc! Koncert premierowy płyty Chóru Olivii Centre Dobre Tony. Wpłać na cel charytatywny zdobądź bilet: https://zrzutka.pl/z/chorolivii

Chcesz być wystawcą?
Jesteś artystą, projektantem lub zaczynasz właśnie swoją przygodę z tworzeniem? Dołącz do nas, żeby zaprezentować innym swoje dzieła. Jeśli malujesz, rzeźbisz, projektujesz ubrania, plakaty, tworzysz biżuterię, ceramikę lub inne bibeloty, koniecznie dołącz do grona wystawców Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoś się do Martyny z O4 Coworking martyna.czarnobaj@oliviacentre.com i otrzymaj więcej szczegółów. Zapraszamy!

Poczujmy razem klimat świąt

Opinie