• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Świąteczna Nocowanka | Nocne warsztaty w Prestige Lingua

CZYM JEST ŚWIĄTECZNA NOCOWANKA?
To nocne warsztaty językowe, podczas których zapewnimy 18 - godzinną opiekę nad Twoim dzieckiem. Ty będziesz mógł odetchnąć, dokupić upominki, o których zapomniałeś i zapakować prezenty, tak, aby dziecko nie nakryło Mikołaja. A może nawet ulepić pierogi? ... My zagwarantujemy: 5kg radości i uśmiechu, opiekę cudownej, wykwalifikowanej kadry, świąteczne przekąski, masę tematycznych atrakcji oraz niezapomniane wspomnienia.... i to wszystko po angielsku!

kwi 26

piątek, godz. 18:00 - 21:00

Gdańsk, Wilka-Krzyżanowskiego 8,...
bilety 70 zł
ulgowy 50 zł
cze 5

środa, godz. 12:00

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny
CO W PROGRAMIE?

Odwiedzimy laboratorium Grincha i sporządzimy eliksiry, które pomogą mu pokochać Święta. Sprawdzimy jak się ma Manufaktura Mikołaja i zrobimy choinkowe ozdoby, czeka nas również Noc Filmowa i warsztaty przygotowywania świątecznych przekąsek, zatem przygotujemy piernikowe choinki oraz Cake Popsy.

Zabierzemy Was również na tajną Misję poszukiwania reniferów, bez których Święta się nie odbędą. Tak! Dobrze przeczytaliście wszystko w rękach Tajnych Agentów, czyli Was! Macie szansę stać się bohaterami Bożego Narodzenia i uratować święta, jeśli tylko odgadniecie zagadki i zlokalizujecie wszystkie renifery! Do dzieła!

DLACZEGO WARTO?

#NOWE DOŚWIADCZENIA
Sama nocka poza domem buduje pewność siebie u Dziecka, może być fajnym startem przed wyjazdem na pierwsze kolonie zimą lub latem.

#CZAS RODZICA NA WŁASNY RELAKS, ODPOCZYNEK I PASJE
Rezerwując miejsce na jedną z naszych nocek, zapewniasz dziecku nie tylko profesjonalną opiekę, aż przez 18 h, ale również fundujesz sobie czas relaksu.
A nawet jeśli nie masz czasu na odpoczynek, z pewnością masz sporo świątecznych przygotowań!

#SPEŁNIENIE MARZEŃ
Tematyczne warsztaty to również niezła frajda, w tym wypadku spełnienie marzeń dla każdego fana Świąt Bożego Narodzenia. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy kochamy Święta!

#WSPOMNIENIA
Dziecko otrzyma od nas nie tylko niesamowite warsztaty, ale również wspomnienia, które warto kolekcjonować. Nowe, pozytywne doświadczenia oraz pamiątkowy dyplom na koniec wydarzenia.

Opinie