• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Strycharski & Tarwid

Zapraszamy na koncert dueatu Strycharski i Tarwid w Klubie Żak.

maj 16

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Dominik Strycharski - flet i elektronika,
Grzegorz Tarwid - fortepian

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Duet Strycharski - Tarwid to unikalne połączenie fletów blokowych, fortepianu i subtelnej elektroniki. Muzycy doskonale znani trójmiejskiej publiczności czerpią ze swoich bogatych doświadczeń z muzyką jazzową, improwizowaną i komponowaną. Improwizacja potrafi łączyć przeróżne muzyczne języki. Choć kojarzona przede wszystkim z jazzem, jest zakorzeniona także w muzyce poważnej (zwłaszcza tej do XVIII wieku) i w wielu innych gatunkach, które odznaczają się odrębnymi podejściami do grania bez nut. Duet Grzegorza Tarwida i Dominika Strycharskiego obszernie korzysta z dialogowych właściwości improwizacji, sięgając zarówno do współczesności, jak i przeszłości, tworząc własną nomenklaturę w oparciu o dwa instrumenty akustyczne fortepian i flet oraz subtelne użycie elektroniki. Rezultat to muzyka nieprzewidywalna, unikająca jednoznacznych klasyfikacji, balansująca pomiędzy hałasem i gorączkowym rytmem a ciszą i łagodnością.

Na początku 2024 roku duet planuje wydanie płyty.

Organizator: Klub Żak, Gdańsk, Grunwaldzka 195/197 klubzak.com.pl

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Bilet ulgowy
  20 - 35 zł
Bilety: 20 zł ulgowe, 35 zł Karta do Kultury, 40 zł
Bilety ulgowe i zniżkowe można kupić tylko w kasie Klubu Żak wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, na Kartę Dużej Rodziny za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty.
Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl. Regulaminy sprzedaży znajdują się na stronie Klubu Żak klubzak.com.pl
Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 w.117.

Opinie

 • muzyka alternatywna , rock / punk , muzyka elektroniczna
  kwi 13
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Tartaczna 2
  Muzyczny Tartak: Cisowa-Wrzeszcz
 • muzyka alternatywna , rock / punk , muzyka elektroniczna
  kwi 13
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Kolonia
  Nagrobki