• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Stara Szkoła

Stara Szkoła to dla większości z nas, pierwszy w życiu zespół, założony w wieku 50 lat. Zespół gra od 2010 roku. Własna twórczość po polsku balansująca między bluesem, rockiem, blues-rockiem, southern rockiem. Teksty są o... nie, nie napiszemy o czym. Zostawimy to Wam o czym są. Gramy drugą setkę koncertów, wszystkie są skatalogowane.

lip 18

poniedziałek, godz. 18:00

Sopot,
bilety 330 - 1790 zł
Kup bilet
paź 22

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 120 - 160 zł
Kup bilet
Najważniejsze to koncerty w czasie Blues Express, HRPP Festival, Happy Jazz Festiwal, Transatlantic Blues Project, Plexsound Festival, Island Bike Days, Bike & Barrels Party w londyńskim Jazz Café Posk i dwie koncertowe premiery naszych płyt w HRP Pamela. Nasze koncerty były wielokrotnie retransmitowane w Radio Pik. Od początku istnienia gramy dla WOŚP. W październiku 2017 roku miała miejsce premiera, wydanej przez HRPP Records, debiutanckiej płyty, zatytułowanej "Coraz bliżej". Krążek zajął 2 miejsce w głosowaniu internautów na bluesową płytę roku 2017. Wiesław Weiss z Teraz Rock, tak napisał o tym krążku: ... płyta "Bardziej zadumana i liryczna, choć nie pozbawiona ostrzejszego grania. Zaskakująco dojrzała, piękna". W październiku 2021 miała miejsce premiera, wydanego przez HRPP Records, koncertowego krążka zatytułowanego "Koncert". To zapis koncertu z okazji X-lecia zespołu. 29 lutego 2020 roku w składzie Starej Szkoły zagrali Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i Michał Kielak.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Naturalność i szczerość to główne cechy, zarówno muzyki, tekstów i tego co widzimy na scenie. Panie i Panowie, zapraszamy! Stara Szkoła!

Stara Szkoła gra w składzie:
Iwona Gulczyńska - skrzypce,
Tomek Kuczma - wokal, gitara,
Sławek Kuczma - bas,
Dziniu Monasterski - perkusja,
Heniu Chyła - instrumenty perkusyjne i gościnnie
Michał Witkowski - gitara.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.