• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Fish - Road To The Isles

FISH, ikona rocka progresywnego i ceniony artysta, wokalista, lider i wybitny autor tekstów, zapowiada swoją pożegnalną trasę "Road To The Isles", żegnając się ostatecznie z branżą muzyczną, po czterech dekadach przebojów, wspomnień i koncertów.

"Nadanie trasie miana pożegnalnej ma pewną wagę," komentuje FISH, "i cieszę się, że udało mi się zgromadzić 'najlepszą z możliwych' ekipę muzyków z mojej kariery koncertowej, aby wybrać się ze mną w ostatnią trasę. To nie tylko wyjątkowo utalentowani muzycy, ale także starzy przyjaciele i współautorzy niektórych z najlepszych utworów, które wydałem w ciągu 35 lat kariery solowej. To czuje się bardziej jak hollywoodzki film o weteranach, którzy łączą siły w jednej ostatniej misji, niż trasa koncertowa, a osobowości i charaktery zaangażowane w projekt gwarantują, że będzie to zabawa zarówno na scenie, jak i poza nią."

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Trasa będzie świętować współpracę z długoletnimi przyjaciółmi i współtwórcami, w tym klawiszowcem Mickey'em Simmonds'em, gitarzystą Robin'em Boult'em, basistą Steve'em Vantsis'em i perkusistą Gavin'em Griffiths'em. Wzmacniając zespół, dołączy ceniona wokalistka Elisabeth Troy Antwi.

Zespół obiecuje dynamiczne występy, z bogatym repertuarem z 11 solowych albumów Fisha i czterech albumów z zespołem Marillion. Fish podkreśla, że trasa pożegnalna będzie intymna i zabawna, z setlistą pełną niespodzianek dla fanów.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2018)

Fish przypomniał występ Marillion z 1987 roku Fish przypomniał występ Marillion z 1987 roku

Inspiracją dla nazwy trasy jest przeprowadzka Fisha i jego żony Simone na farmę jednej z wysp Hebrydów Zewnętrznych, gdzie zamierzają przejść na emeryturę, zajmując się uprawą warzyw i opieką nad owcami.

Sobota, 19 października 2024 - A2, Wrocław
Niedziela, 20 października 2024 - Progresja, Warszawa
Poniedziałek, 21 października 2024 - Studio, Kraków
Wtorek, 22 października 2024 - Stary Maneż, Gdańsk
Kup bilet
maj 24

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 13

piątek, godz. 20:00

bilety 80 zł
przedsprzedaż 70 zł
Kup bilet

Opinie

 • rock / punk , spotkanie
  maj 18
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Winda
  Yach i Przyjaciele
 • blues / soul , rock / punk , pop
  maj 18
  sobota, g. 19:30
  Gdynia, Podwórko.art
  KIWI