• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Stand-up: Arkadiusz Pan Pawłowski

Zapraszamy Was do Szpula Pub na stand-up oraz spotkanie z Arkadiuszem Panem Pawłowskim! Niepowtarzalna okazja aby posłuchać materiału tego zwierza scenicznego!

Jednak to nie wszystko, bo po występie odbędzie się meet-up z Arkiem, podczas którego będzie można porozmawiać z Arkiem i zrobić sobie kilka zdjęć.

Arkadiusz Pan Pawłowski - pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kinguin Prime Time Wrestling i Kabaretu Pod Napięciem, ring announcer High League, wcześniej FAME MMA, internetowy influencer, streamer, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central. Program "Chłopak z boysbandu" to sentymentalna podróż w świat lat 90, piękne czasy, gdy w radiu sukcesy święciły takie tuzy jak Ace of Base, Fun Factory czy Backstreet Boys (gimby nie znajo). Jednocześnie jest to przezabawna i celna analiza showbiznesu, świata muzyki popularnej i rządzących nim prawideł, a wszystko to zręcznie połączone, zmiksowane i okraszone pulchną dawką parodii, improwizacji oraz historii z życia wziętych. Komediowe spotkanie z Panem Pawłowskim to gwarancja doskonałej rozrywki dla każdego bez względu na wiek, płeć, czy poczucie humoru!

Imprezę poprowadzi Adrian Szostek.

Opinie